Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Minden nap adhatok babakekszet...

Minden nap adhatok babakekszet a 6,5 hónapos lányomnak?

Figyelt kérdés
Már kb 3 hete esszük a kekszet. Egyik nap adok neki, majd kb 2 nap múlva megint vagy a tízórai vagy az uzsi keksz. Minden nap is adhatok neki kekszet? Hipp babakekszet vettem.
2015. júl. 21. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
igen adhatsz neki minden nap :)
2015. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen adhatsz de cukormenteset vegyél.
2015. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de azért vigyázz vele, mindenképp te add neki és ne hagyd játszani..


A 9 hónapos unokahúgom túl nagyot harapott le a kekszből és nem tudta lenyelni. Ott volt az anyuka és nagymama is, gyorsan megoldották a dolgokat és kivették a szájából, de látva a fuldokló, vörösödő gyerek én legalább 5 évet öregedtem.. Szóval legyél óvatos a babakeksszel.

2015. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
felesleges venni a kekszet,adhatsz nyers zöldséget(répa,alma...)Sok gluténnal ne terheld,ráérsz majd 2 éves kora körül addigra erősödik a bélrendszere,a cukor a lekisebb gond.Allerigás gyerkőc anyukája.
2015. júl. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!