Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Lehet baja? Járt így valaki?

Lehet baja? Járt így valaki?

Figyelt kérdés
tegnap pároltam cukkinit, répát és turmixoltam hozzá főtt husit. 14 hosom mindent megeszik, csak közbe főzök így külön, mert amúgy kevés zöldséget eszik. Későn került a hűtőbe, nem bírt kihulni. Fáradt voltam, eszembe se jutott h vízben hutsem. Ez tegnap este... Ma megmelegittem és adtam neki egy kis kanállal. Furcsa volt az állaga, Megkostoltam és bizony savanyú volt. Először azt hittem a cukkini miatt... Most alszik a drágám, remélem semmi baja nem lesz... Nagyon félek! Máskor mimdig megkostolom előre... Hogy lehetek ilyen felelőtlen... Rossz anya...
2015. júl. 21. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy egy kis kanállal evett belőle, attól még nem lesz baja, max. megy tőle majd a hasa.

Ilyen bárkivel megeshet, de majd legközelebb odafigyelsz.

2015. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy felelotlen, rossz anya😊

Elofordul az ilyen, maskor odafigyelsz, semmi gond nem lett.

2015. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, eszembe jutott valami, kicsi volt a babam, es belement egy hajszalam az etelebe. Szegeny ossze-vissza oklendezett, nem tudtam, h mi a baja, turkaltam a szajaba, es mar felig lenyelte, ugy kellett visszahuzni. Annyira sajnaltam, olyan keservesen, es csalodottan nezett ram, h miert tettem ilyet. Elofordulnak ilyenek, ne emeszd magad!
2015. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ó jaj, ne emészd magad, lesz ettől még cifrább is, ami történni fog! (bocs :D )
2015. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... Most kicsit Megnyugodtam... Ez van, mikor az ember a legjobbat akarja...
2015. júl. 21. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Ettől a mártír attitűdtől több baja lesz, mint egy kanál savanyú főzeléktől.
2015. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!