Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » HIPP, Kecskeméti, Univer vagy...

HIPP, Kecskeméti, Univer vagy Babylove bébiétel a jobb? Melyiket veszitek és miért?

Figyelt kérdés
Ha a kecskemètit is a Hipp gyártja akkor az miért olcsóbb? A Hipp elég drága, nem hiszem hogy azt napi szinten meg tudom majd fizetni főleg ha több üveggel is elfogy egyszerre. A babylove-ot eszi a babátok? Az a legolcsóbb. De nyugodt szívvel lehet adni a babának, van az is olyan jó mint a többi? Teljes mèrtékben a baba ízlése alapján vásároltok? Vagy ár? Vagy egyik "biobb" mint a másik? Mi még nem eszünk ilyeneket, egyébkénz főzni tervezek neki de nèha ha nincs időm kotyvasztani jó lehet csak nem tudom milyet vegyet majd, annyira nagy a választék.
2015. aug. 3. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha vettünk, akkor univert vettünk. Abban nincs hozzáadott cukor. Bio nem érdekelt, de a sok cukrot felnőttként is kerülöm.
2015. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Univer, mert viszonylag megfizetheto. Szerette mindkét gyerekem és mert nincs benne hozzáadott cukor.
2015. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindegyikből válogattam - olyat, amit épp tudtam, hogy szívesen eszik a gyerek.
2015. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a hipp azért dárga,mert az bio. emellett a hipp nem használ cukrot se ételbe,se teába. a kecskeméti már jobban cukroz. babylove nem rossz szerintemde én azért nem veszem,mert a címkén nagyon aprón van írva mi van,mi nincs benne,és a tejallergiás lányomnál 1x megszívtam :-( az univer még elég jó fajta, és az ára is kedvező szerintem. de nem is kell napi szinten venni,gondolom abban a helyzetben vagy,hogy nem eszi meg az otthonit. ez majd változni fog,ahogy nagyobb lesz,éás nem ilyen párolt dolgokat kell neki adni,hanem ehet főzeléket,levest amit főzől otthon.
2015. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja most olvasom,csak néha nincs időd,hát igen jobb lesz mikro csak szedhetsz ki neki a tiétekből,addig meg néha belefér egy egy üveg :-)
2015. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kecskemétiből csak gyümölcsöt vettem, mivel azokat a főzelékeket a fiam nem volt hajlandó megenni.

Hippet, Univert (ezt legtöbbször), Babylove-ot és Alnaturát is adtam neki, ízek szerint válogattam.

Bioban nem hiszek.

2015. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vettem mindegyiket, de a babylove nem ízlett a fiamnak, szóval aztán azt kihagytam. A müllerbe nagyon sok féle Hipp van, szoktak akciók is lenni, ezeket nagyon szerette. Univer is nagyon ízlett neki, de az kisebb kiszerelésű úgy emlékszem. Kecskemétit is szerette, szóval veheted bármelyiket, nálunk a babylove nem jött be a többit vettem végül. Az hogy bió vagy sem, ki tudja, de nekem ez nem volt szempont, bevizsgált termékek, nem hinném, hogy károsak lennének. Egy darabig főztem neki, aztán inkább üvegeset adtam.
2015. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindet vettem, hippet, ha akciós volt, kecskemétiből általában, ha új ételt vezettem be vele, babylove ot az almabanánpürát főleg és inkább csak gyümölcsöket, univerből pedig inkább később, a kész ételeket már.

Amúgy szerintem mindegy, de nekünk így jött ki. Minden gyümölcsöt, zöldséget legeslegelsőre kecskeméti és vagy babylove babakajával vezettem be, utána kapta kotyvasztva.

2015. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kecskemétit és univert is kapott már, de én inkább a haméra és a babydream-re szavazok. dm nincs a városban, így a babylove kimaradt. a hipp meg túl drága.
2015. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!