Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor evett gyermeked először...

Mikor evett gyermeked először rántott gombát?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Rántva, vagyis töményen csak gombát még nem evett, de bolognaiba már volt gomba, illetve a zöldségevesbe is gyakran teszünk, szóval gombát már evett kis mennyiségben kb. 14 hónaposan is. Másfél éves lesz lassan.
2015. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kisfiam 2 éves lesz nemsokára, és ő is csak így evett gombát, hogy szószban volt kevés, tésztán itt-ott. Most viszont ezt csinálnék holnap ebédre, és elmerengtem, hogy vajon mikor adhatok neki belőle? Jó étvágyú, kíváncsi az új ízekre, de aggódom is, hogy nem sok még így töményen? Egyik helyen 2 évet olvastam, másikon 3 évet, és elbizonytalanodtam, hogy itt van-e már az ideje ennek, vagy inkább hagyjuk ki a gombát.
2015. aug. 3. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!