Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Rio mare tonhal adható 1 éves...

Rio mare tonhal adható 1 éves babának? Ha igen tudnátok adni hozzá valami jó receptet, ami akár ebédre is adható lenne?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem adható. Én sokszor csinálok cukkinis-tonhalas rizottót. Megcsinálod a rizst, közben megpárolod a felkockázott cukkinit egy másik lábosban. Aztán egy serpenyőben olivaolajon megfuttatok apróra vágott fokhagymát, rádobom a tonhalat, meglocsolom citrommal és borsozom. Ehhez keverem hozzá a megpárolt cukkinit és a rizst. Nálunk mindenki nagyon szereti még a férjem is, aki inkább húsevő. :)
2015. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adható, én is adtam, de az enyém nem szerette. Krémesre kevertem ki vajjal és paradicsommal kenyérre, de a tonhalat nem eszi meg. Receptet gy nem tudok sajnos tonhalra. (Halból csak az Iglo halrudait szereti és a lazacos ételeket a fiam.)
2015. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!