Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hónapos baba ehet gesztenyé...

11 hónapos baba ehet gesztenyét? Arra a gesztenyére gondolok amit a tejszínhabra szoktunk reszelni amikor gesztenyepürét eszünk. A fagyasztott téglalapú gesztenyére gondolok.

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs benne rum. :))
2015. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gesztenye viszonylag korán adható, 11 hónaposnak már mindenképpen szabad.
2015. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én ilyen agyon cukrozott gesztenyemasszát nem adnék még 11 honaposnak.


van natur gesztenye puré is, amiben nincs cukor. fozelékekhez, levesekhez lehet keverni..vagy husokba toltelek gyanánt tenni..vagy almával elkeverni..stb.

ilyet adtam a fiamnak már 8 honapos korátol. nagyon szerette. most is szereti almával-kortével.

2015. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is vettem natur bio gesztenyemasszát, egy kis meggyel és csirkemellel keverve volt az első karácsonyi menüje a gyereknek:)

De arra tényleg figyelj milyet veszel, van amelyik csak hírből ismeri a gesztenyét és 80% cukor. Egyszer kell végigolvasni az összesnek az összetevőjét aztán majd úgyis meglátod, melyik felel meg és legközelebb már nem kell időt pocsékolni rá csak automatikusan bedobni.

Én Sparban láttam a legnagyobb felhozatalt belőle.

2015. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen es arra is figyelj h nagyon szekletfogo. ne adj sokat.
2015. dec. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Natur bio gesztenye masszát lehet. Én sütőtökkel vagy krumplival adtam 4-5 hós korától.

Az izesitettet biztos nem adnám

2015. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!