Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nagyobb gyerkőceiteknek, mit...

Nagyobb gyerkőceiteknek, mit raktok tízóraira a suliba?

Figyelt kérdés
Néhàny kérdéssel lejebb ,jól összeveszett pár anyuka az egészséges táplálásról kérdező kommentjében. Hát mi tagadás irigykedem,hogy sokan nem esznek felvágottat. Az én nagyobb gyerekem nagyon kevés zöldséget,gyümit eszik,pedig van otthon bőven,mert faluban élünk. Tízóraira mindig felvágottat visz. Ezt hajlandó megenni. Ti mit készítettek gyerekeiteknek? Télen én nem szívesen veszek parit,paprikát ,mert bár zöldség,de szerintem nem teszünk jót ezzel sem a gyereknek.
2015. dec. 15. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Itthon mindig reggeliznek (müzli, joghurt, pirítós, péksüti, dzsem...) , tízóraira általában gyümölcsöt, zabkekszet csomagolok, vagy ha épp sütöttem valami kekszet, sütit, akkor azt.


Egyébként felvágottat is esznek, jó minőségűt, semmi gond nincs vele - nálunk ez inkább vacsora.

2015. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig csomagolok egy szendvicset, ez vaj, ( rendes, nem margarin), sajt, uborka.

Egy banán és egy narancs , vagy két mandarin.


Fél liter víz, ma egy másik flakonba kért egy kis kakaót pluszba

2015. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is gyakran csomagolok neki banánt,mandarint,amit visszahoz. 12 éves. Egyszerűen nem tudom vele megetetni az egészséges dolgok nagy részét. Aggódom,hogy ebből később baj lesz. Kb 3 éves koráig mindent megevett,nem tudom hol ronthattam el. Édesség a mai napig minimális mennyiség van.Az osztálytársai zöme chipst eszik,gyakran könyörög ,hogy vihessen ő is.
2015. dec. 15. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!