Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Minna Cool Mix 2,5 éves...

Minna Cool Mix 2,5 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyatra kérdéssel fordulok hozzátok. Kb. 1 hónapja anyósomék jöttek szokásosan látogatóba, ilyenkor az unoka mindennel el van halmozva. (édesség terén kompromisszumot kötöttünk, kértem, hogy ha lehet ne csokikat és cukrokat hozzanak.)

Hoztak 1 zsugornyit a fent említett italból, kimondottan a kisfiamnak. Le kell, hogy szögezzem, semmi problémája nem volt tőle, se hasmenés, se hasfájás etc. etc...

Hétvégén (mind a két nap, váltott "műszakban") feljött 2 volt kollégám, és 3 barátnőm. Amint meglátta az egyik volt kollégám, hogy ebből a CoolMix-ből adok a fiamnak (természetesen nem ezt issza éjjel-nappal, napi max. 2 pohárral kap) teljesen eltorzult az arca, és rám förmedt, hogy miért itatom "ilyen sz*rral" a gyerekemet. Köpni, nyelni nem tudtam, teljesen megsemmisültnek éreztem magam.

Mikor visszatértem az élők körébe, megkérdeztem, hogy mégis miért lenne ez "sz*r", erre nem válaszolt, hanem a barátnőimmel egyetemben bólogatva noszogatott, hogy vegyem el a fiamtól a poharat, hogy ne igya meg.

Ti adnátok a 2,5 éves gyermeketeknek ebből a "lötty"-ből?

Azért lett szimpi nekem, mert nem tartalmaz cukrot (doboza szerint).



2015. dec. 22. 23:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném, hogy nem utolsó sorban, az ára is kedvező.
2015. dec. 22. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!