Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a véleményetek a Humana 2...

Mi a véleményetek a Humana 2 jó éjszakát tápszerről?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem elég a tejem, sinemillel váltottam ki és elkezdtük a hozzátáplálást is, de tápszer kiegészítésre lenne szükség, mivel az éjszakát a közel 6 hós fiam még mindig nem alussza át.Sok helyen olvastam, hogy bizonyos tápszerek valakinél szorulást okoznak, míg másnak megfelel. Vagy maradhat a sinemil a tápszer helyett?

2016. jan. 4. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
A humana tápszerek az én babámnál nem váltak be (puki kaki szinte megállt) és nagyon macerás elkeverni is, csomósodik. A beba nem volt elég laktató és a Milumil vált be. De tényleg nincs olyan tápszer, ami minden babának megfelel. A fiamnak a bebától híg volt a kaki itt meg hány olyat olvastam, hogy székrekedést okozott.. Szóval próbálkozni kell velük sajnos, jó eséllyel nem lesz gond az elsővel sem. A sinemilhez nem tudok hozzászólni de más biztos tud.
2016. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérd ki az orvos véleményét. Ő egy éves korig felírja receptre, és úgy olcsóbb.
2016. jan. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!