Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 11 hónaposnak adnál házi...

11 hónaposnak adnál házi fagyasztott földi epret?

Figyelt kérdés
Almát szereti, banánt nem igazán, meggybeföttet eszi, de ez unalmas lehet már. Bébiétel gyümölcsöt már nem fogad el.
2016. jan. 15. 10:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem.


Vegyél sütőtököt, mandarin, narancsot, körtét stb.

2016. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem. Rendkívül allergén az eper. Mandarint, körtét próbálhatod. Kivit is, ha ledarabolod a külső zöld részét, a magrészt ne add oda neki.
2016. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mandarin, narancs, ananász, barack befőtt.
2016. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%
Kulfoldi hozzataplalas szerint 4 honaptol adhato.
2016. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2016. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Valóban, utolsó. Külföldön máshogy vannak a dolgok. Pl a terhességet meg sem próbálják megmenteni 12 het előtt, ritkábban az orvosi vizsgálatok, gyakori az otthon szülés, vékonyan öltöztetik a gyerekeket, veszhelyzetben használnak antibiotikumot. Nem kell mindig a külföldöt majmolni.

4 hónapos gyereknek nem adnék epret, pláne hogy 18 hónapos kortól javasolt.

2016. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem, az egyik legerősebb allergén.


Off: Mi marad a kiviből, ha levágjuk a zöldet, és kivesszük a magját? Merthogy az egész húsa zöld. Amúgy én azt sem adnék, szintén apró magvas.

2016. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%
Igen! Mivel én napi 2 kg-ot szedtem le nyáron a kertben, szinte fájt hogy nem adhatok neki. Ezért megkérdeztem a védőnőt. Ő azt mondta, nyugodtan adhatom, csak teljesen "hámozzam meg" magyarán körbe vágtam a nagy epret, és csak a belsejét adtam neki. Hogy ez mirelittel mennyire gusztusos és megoldható e az más kérdés - kicsit macerásabb, de ha megtudod full hámozni, nyugodtan tegyél neki bele kicsit, várj hogy nem üti e ki, és ha nem, akkor így meghámozott formában nyugodtan adhatod neki
2016. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
ja, amúgy mi van a körtével? :) az én lányom azt is imádja
2016. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
egyébként a magja allergizál, és a fulladás miatt is ugye a mag a veszélyes. Ezért adható akkor, ha meghámozzák.
2016. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!