Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tápszerből csinálhatok kakaót?...

Tápszerből csinálhatok kakaót? Ha igen milyen kakaóporral? 9 hónapos a fiam.

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 14:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Nesquiket szoktam bele tenni.
2016. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet? Az szupi. És inkább estére vagy reggelre adjam?
2016. febr. 9. 14:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy biomami, egy másik kérdésnél le is lettem hurrogva, amiért a gyerekem nem zabkását kapott szülinapi torta helyett, de őszintén - nem kötekedésből - kérdezem, hogy miért akarsz kakaót tenni bele?


Egyébként a Rossmannban a babatermékek között láttam kakaót, nem néztem mennyi idős kortól ajánlott, de talán jobb lehet, mint a nesquick.

Vacsorára nem adnék, mert az édességtől felpöröghet a gyerek, akkor már inkább reggel.

2016. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kakaót 1 éves kortól lehet adni. Utána eldöntheted, hogy van-e értelme és hogy neked mi fér bele. Én biztos nem adnék 1 évesnek Nesquik-et.
2016. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miert?

Miert kell a gyereknek mar ennyi idosen az extra cukor es a tartositoszer ? Miert kell a kis szuvet koffeinnel terhelni?

Meg van 80 eve, hogy igyon kakaot!

2016. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én sem vagyok biomami, a lányom 1 évesen már tömte a lángost magába, de úgy vagyok vele, hogy amit megiszik cukor/ízesítő nélkül azt miért akarod elrontani azzal hogy kakaót teszel bele? az unokahúgomék egyszer kaptak kakaót a tejbe, na azóta nem isszák meg a sima tejet, kókusztejet, vaníliás tejet vagy kakaót kell nekik adni.

Arról nem beszélve hogy a kakaó koffeint tartalmaz. szerintem hagyd ezt még, ha amúgy jó ízűen issza a tápszert...

2016. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen sem az egészsége, sem a fejlődése, sem a fogai (már ha van) nem igénylik, ne rontsd el ilyen korán!
2016. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nem kaphat, koffein van benne, amit nem tud a szervezete még feldolgozni, ráadásul felpörögne tőle.


1 éves kor után adhatod majd

2016. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a cukrot és a nagyon fűszeres, sós ételeket addig igyekszem kerülni, amíg csak tudom...


A teát is megissza még édesítés nélkül.. Bár hozzáteszem, mi is csak vizet, tejet, és sima teát iszunk mindenféle ízesítés nélkül.

Én sem értem miért akarsz neki kakaót adni. Egyébként még nem lehet, már leírták miért.

2016. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Karob port lehet kakaó helyett adni
2016. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!