Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A 9 honapos babam a bolti 3,5...

A 9 honapos babam a bolti 3,5 % tejet inkabb elfogadja mint a tapszert, Volt mar valaki ilyen helyzetben? Vajon baj ez?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 08:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
1 éves kor alatt nem szabad tejet adni szóval elvileg ilyen kérdés fel sem merülhet..
2016. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj hogy egyáltalán odaadtad neki! Persze majd jönnek a válaszok hogy ő is azt kapott mégis él! De a tehéntejnek jóval magasabb az ásványi anyag tartalma ami a fejletlen vesét megterheli. Nem ugyanaz a szükséglete egy borjúnak mint egy embernek. A tehéntej s borjú igényeihez megfelelő nem az emberéhez.
2016. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem kellett volna adni neki. Az én fiam 9 hónapos kiköpte a tápszert,nem fogadta el de eszem ágában sem volt neki neki bolti tejet adni főleg nem 3,5 %-os (remélem.ez valami vicc).


Vettem update kakaóport,picit raktam bele csak és így elfogadta még 3 hónapig a tápszert. Utána másfél éves koráig csak hígítva itta a tejet (kb 0,5%-os lett belőle) és csak azután kapott 1,5 %-ost. Felelőtlen vagy ne haragudj.

2016. márc. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy az utolsó! Nekem is higítva kapta 2 évestől a bolti 1,5es tejet! Nem adnék neki tömény főleg 3,5es tejet!
2016. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Én már nagymama vagyok, és igen, jóval hamarabb adtunk tehéntejet, mint ma. DE! Feles és kétharmados hígított tejet, orizával, előtte kb. 50 éve pedig teás tejet. Hígítás nélküli tejet a mi időnkben sem adtunk csecsemőknek. Ahogy tudom, még esetleg a kecsketejet lehetne megpróbálni előbb adni, az is jobb a piciknek, mint a tehéntej.
2016. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
Miért adtál neki egyáltalán ? Már ki mutatták,hogy egészségtelen főleg babáknál
2016. márc. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
9 hónaposan még nem szabad adni neki tejet, én egyébként 1 éves korától adom a 3,5%-ost, este meg tápszert. mindkettőt nagyon szereti. váj még 3 hónapot, az nem sok idő, addig vagy igyon tápszert, vagy ha azt nem szereti, akkor próbáld neki tejpéppel, joghurtal, túróval bevinni a szükséges fehérjét. De tejet 1 éves kor alatt ne adj neki. A who ajánlása 3 év egyébként, amivel én mondjuk nem tudok azonosulni, de a 9 hónap akkor is korai
2016. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%
azért aki tej ellenes, de kakaóport ad a kisbabának, az nem gondolja, hogy a koffein sem túl egészséges a szervezetének?
2016. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
97%
Igen baj. Keress olyan tápszert amit elfogad, van millió féle. Én update kakaóport sem adnék egy kisbabának.
2016. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%
Update kakaóporban nincs koffein,sem cukor. Kicsit tájékozódjatak. Ja és képzeljétek,6 hós kora óta update termékeken élünk. A mai napig pedig már 5 éves. Na nehogy már a tömény cukor meg liszt legyen az egészséges.
2016. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!