Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos babás anyukák...

6 hónapos babás anyukák leírnátok a napi étrendeteket? én már a bőség zavarában mindent adnék neki, hogy végre ehet, mármint korához képest mindent, és kiváncsi lennék más anyukák kb hogy ossza be a sok finomságot naponta

Figyelt kérdés
2016. márc. 11. 12:39
 1/5 Bella169 ***** válasza:
68%

Mi 6 hósan kezdtük a hozzátáplálást (3hete).

5 féle kajánál tartunk. (Alma, őszibarack, krumpli, répa,sütőtök) Plusz elkezdtük a gluténprevenciót.

Anyatejes baba. 5 ször eszik egy nap. Ebből egyszer uzsira kap kanalast is. A szilárd étel után is szopizik még.

A már bevezetett ételeket kombinálom. Egy héten max 2 új ételt vezetek be.

Evett már simán almát meg barackot. Kombinálva pedig alma- barackot, alma-krumplit, krumpli-répát, alma-sütőtököt.

2016. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Mi az, hogy hogy osztja (!) be? Attól még hogy sok mindent ehet, nem kell neki azt a sok mindent egyszerre oda is adni! 6 hónapos korára még egyetlen egy étkezést se KELL feltétlenül kiváltani.


Étrend?

Reggeli tápszer.

Tízórai kóstolás (eddig almát, krumplit, sütőtököt, őszibarackot, répát, gesztenyét kapott) és tápszer.

Ebéd tápszer.

Uzsonna tápszer.

Vacsora tápszer.

2016. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Azért 6 hósan még nem ehet olyan hű, de sok mindent! Én 1 héten max. 2 újdonságot vezetek be. Eszik almát, répát, krumplit, sütőtököt, gesztenyét.
2016. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tapszeres babamnal 4,5 hosan kezdtem a hozzataplalast. Most 6,5 honapos, ezeket eszi: alma,krumpli,repa,sutotok,banan,korte,cekla,keksz,tejpep,rizs,cukkini,meggy,gesztenye,brokkoli,csirke,pulyka.

Tizoraira es uzsira kap kanalast,van h eszik annyit h utana nem ker tapot,van h eszik tapot is meg.

2016. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na ugye ugye utolsó is annyit ad mint én adok ,azért csak van bőség zavara ;)
2016. márc. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!