Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyatejes babanak barack,...

Micimici kérdése:

Anyatejes babanak barack, szilva is megfogja a hasat hozzataplalas kezdeten. Mi segithet?

Figyelt kérdés
Inkabb csak kostoltatasnak neveznem, nem hozzataplalasnak... 30 milit kap / nap, de bogyosat kakilt (kuppal), krumplit almat repat igy mar nem is merek. Par csepp oliva olaj is volt benne (1-2 ) Tobb folyadek segithet?

2016. ápr. 23. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

hány hónapos? nem létezik, hogy a szilva megfogja a hasát, inkább nem kap annyit, hogy lazítsa a székletét.


szívesen adok tippeket, de nem mindegy, hogy 4 vagy épp 8 hónapos

2016. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simàn lehet. Kisfiam is mindenre fordìtva reagàlt.
2016. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak 4 honapos. Es kaki gondok miatt kezdtem a barackot szilvat . Tudom megdobbento en sem hittem volna. Nem lehet h adom a rostosat csak keves folyadekot adok hozza?
2016. ápr. 24. 00:04
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen az is lehet h nem kap annyit mert csak 30 ml kapott 3 napon keresztul... De ezen felul csak a szokasos mennyisegu anyatejet.
2016. ápr. 24. 00:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért kezdted el a kóstoltatást, ha még anyatejes?

Valószínűleg korán kezdted, pocija még nem edzett ehhez.

2016. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor vedd ugy h azt irtam tapszeres. Akkor eleg edzett, erett a gyomra?
2016. ápr. 24. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!