Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Párom a 8 hetes babánk száját...

Párom a 8 hetes babánk száját bekente epres joghurttal, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Nagyon kiakadtam rá... Meg akarta kóstoltatni vele.
2016. máj. 9. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem írtad el? 8 hetes, vagy 8 hónapos?
2016. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam el, nem értem mi ütött bele, nagyon jól tudja hogy 6 hónapos kortól van hozzátáplálás és hogy nem ehetek epret mivel szoptatok...
2016. máj. 9. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
idióta egy poén. nyugodtan megmondhatod neki, hogy mikor valakit allergia vizsgálatra visznek, az éppen így zajlik hogy bekenik mogyoróval meg ezzel azzal a száját meg kóstoltatják vele és nézik mi üti ki...szóval baromira nem kellene ezzel szórakoznia, mert az eper pl nem kicsit allergizál, mondjuk szerintem a bolti joghurt nem sok igazi epret látott, de akkor is ott van a savanyított tej, töménytelen cukor, stb, semmi szüksége ilyesmire.
2016. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

mikor én voltam pici, a hozzátáplálás még lazább volt, pár hónaposan kaptam epret. Nos, azóta is allergiás vagyok az eperre, de alig bírom megállni, hogy egyek.:/


Szerintem nem ezzel az egy esettel van baj, hanem majd azzal lesz, mikor a férjed kitalálja, hogy konnektorba fémrugót dugni NAGYON nagy poén lesz. Hátha azt is majd megmutatja a gyereknek! Szerinted ha meg akarja majd vele kóstoltatni a szabadság ízét, ledobja a 10.-ről?

2016. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sem, főleg, hogy le is nyalta egy kicsit. Azonnal letörültem a száját mikor észrevettem. Eltelt már 20 perc, remélem nem lesz gond. :(
2016. máj. 9. 13:40
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Nyugi, nem lesz baja, ennyi idő után.

Viszont mindenképp tisztázd a "kedves" apjával, hogy nem egy műanyagbabáról van szó, akivel szórakozhat, hanem egy pici élettel, aki ha allergiás, akkor marhára nem jó ha kenegeti a száját. Tényleg jó poén, hány éves? 12? Aztán később tényleg, milyen dolgai lesznek? Veszélyezteti majd a gyereket a h-lyeségeivel, vagy mi?

:S

2016. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok a kedves párodhoz! Jó --- buta! Hogy jutott eszébe? Mégis mit gondolt? (Az én lànyomnak az epres nurofentől lettek kiütései, bàr annak magàhoz a gyümölcshöz nincs sok köze..) Ne szórakozzon egy kisbabàval! Majd mikor el lehet kezdeni a hozzàtàplálást akkor legyen ilyen aktív! Akkor is ésszel persze
2016. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az epres joghurt sok epret nem latott, max eper aromat.

Ha rendes eper gyumolcs lett volna, az allergizal , borkiutest okoz.

Nem okoz eletveszelyes anafilaxias sokkot mint pl a mogyoro okozhat.

Ugyhogy ne aggodj!

A ferjed meg nem nornalis...

2016. máj. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Snorri ***** válasza:
Mondd meg a párodnak, hogy ez nem vicc! A tejtermék, és az eper meg pláne. Ha valakinek a szervezetét túl hamar leterhelik, akkor nem jól fejlődik ki a bélflórája, és akár egy életen át súlyos allergiája lehet. Ennyitől még nem lesz baja, ne izgulj, de kérdezd meg a párod, hogy vállalja-e a felelősséget, ha súlyos allergia jelentkezik majd a gyereknél később?
2016. máj. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kedves párodhoz! Jó --- buta! Hogy jutott eszébe? Mégis mit gondolt? (Az én lànyomnak az epres nurofentől lettek kiütései, bàr annak magàhoz a gyümölcshöz nincs sok köze..) Ne szórakozzon egy kisbabàval! Majd mikor el lehet kezdeni a hozzàtàplálást akkor legyen ilyen aktív! Akkor is ésszel persze
2016. máj. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!