Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpépet, vagy tápszert...

Joza kérdése:

Tejpépet, vagy tápszert adjaka 7 hónapos gyermekemnek elalvás előtt? Utána mindenképpen kap cicit, úgy alszik el?

Figyelt kérdés

2016. júl. 14. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
tejpépet adnám vacsorára 18.00 körül lefekvés előtt meg már csak cicit...én legalább is így csináltam...így legalább érdemben is szívja a melled, nem csak cuminak használja.
2016. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az anyatejem már nem elég. A tejpép jobban kalorizál, de a kis gyomrának jobban esne a folyékony, könnyebben emészthető? Egyáltalán nehezebb a tejpépet megemészteni?
2016. júl. 14. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:

A tejpep is tapszer, annyiban kulonbozik, hogy surubb a benne levo gabona / rizs/ kukorica / akarmi miatt.

En a szopis babamnak 11 honapos korig tapszert adtam a szopi utan este ( csak estere kellett a kiegeszites szerencsere ). 11 honapos koraban nem kellett neki a tapszer, igy szopi elott adtam tejpepet.

Szerintem, hagy , hogy eldontse o, probald ki.

2016. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha úgy gondolod, hogy nem elegendő már a tejed, akkor adj neki tápszert kiegészítésként, de előtte szoptasd meg, és csak utána kapja meg a pótlást...én legalább is így csináltam, neki sem volt már elég a tejem...viszont én a tejpépet tápszer előtt nem adtam, illetve nem nagy mennyiségben, 18.00-ra kapott egy kis főzeléket Sinlaccal dúsítva (tejpép helyett) és akkor a tápszer-tej kombót meg elalvás előtt. szerintem a kettő együtt így estére húzós már, én is próbálkoztam tisztán adni a Sinlacot neki estére, de még rosszabbul is aludt a tele hassal mint amúgy
2016. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, az anyatej alternatívája a tápszer és nem a tejpép. Ha tejpépet adnék tászer helyett, az olyan volna, mintha pépesre váltanék egy étkezést?
2016. júl. 14. 14:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, az anyatej alternatívája a tápszer. Ha nincs elég tejed, akkor azt kell adni. A tejpépben is van tápszer, de nem olyan sok. Pl., amit a gyerekünk evett, abban 29% volt a tápszer, a többi más.
2016. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!