Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hós korától eszik a...

Hány hós korától eszik a babád már kétszer is főzeléket naponta, nem csak egyszer?

Figyelt kérdés
2016. júl. 16. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
5 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást. Így 6 hónapos kora után 1x kapott főzeléket, 1x Sinlac-ot gyümölccsel. Sosem kapott 2x főzeléket. Mindig délben evett főzeléket, délelőtt/délután gyümi(+sinlac).
2016. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy tápi/tej helyett szilárdat mikortól evett napi kétszer? (Nem konkrétan a főzelékre gondoltam, hanem a szilárdra!)
2016. júl. 16. 19:41
 3/9 A kérdező kommentje:
7 hós a babám és 3-szor iszik 240 ml tápit és egyszer egy tányér szilárdat.
2016. júl. 16. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan váltottam ki a második étkezést, maradt 3 tápszeres. Viszont tényleg főzelék volt mindkettő, refluxos és így ajánlotta a gasztroenterológus. 6 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást.
2016. júl. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
anyatejes a lanyom. 6 honaposan valtottam ki az elso etkeest, ra 3 hettel a 2.at (akkor egyik etkezesre gyumolcsot kapott a masodik etkeesre zoldsegpuret). a 3. etkezest 8 honaposan valtottuk ki teljesen, ez volt a vacsi es akkor mar gyakran esett meg hogy az ebedrol megmaradt hus-zoldsegpuret kapta vacsira.
2016. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyatejes babáimnál 5 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, kb. egy hónap alatt váltottunk ki egy étkezést. Tehát 6 hónapos korukban kezdtek napi kétszer gyümölcsöt/főzeléket kapni, és kb. 7 hónapos korukban lett kiváltva két evés.
2016. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Köszi a lepontozást, szerintem nem voltam bunkó, és a kérdésre válaszoltam.

Elmeroggyantak...

2016. júl. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit, azt sem tudom, hogyan kell! Köszi mindenkinek a válaszokat!
2016. júl. 17. 10:23
 9/9 anonim ***** válasza:
11 honapos a babam, es most jutottunk odaig h csak reggel-este iszik tapszert, emelle 3 alkalommal eszik szilardat napkozben. Tizorai gyumi+joghurt/turo, ebed fozelek husival, uzsonna tejpep vagy kenyer+csirkemellsonka+zoldseg, apro katonakban.
2016. júl. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!