Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti hány hónaposan és hogyan...

Ti hány hónaposan és hogyan vezettétek be a darabos ételeket babátoknál?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, igazából pont 6 hónaposan, mert akkor voltunk őszölni.:) Almalével és pürés almával kezdtük (nem Magyarország).
2016. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposan.
2016. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valamit félreértettetek. Nem a szilárd hozzátáplálásra gondoltam, hanem hogy a főzelékben már vannak szilárd darabkák, amit az ínyével szét tud nyomkodni, hogy aztán később átálhasson a rendes szilárd ételre a főzelék helyett?!
2016. aug. 17. 08:13
 4/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy "őszölni"?
2016. aug. 17. 08:14
 5/9 anonim ***** válasza:
8 hónaposan már javasolták, de 1 éves koráig nem boldogult vele. Igaz, az első foga 11 hónaposan jött ki. Ő az ínyével nem boldogult.
2016. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 hónap körül próbáltuk a babapiskótát de 2szer is nagyobb darabot áztatott ke belőle, elégge megijedtem. Aztán 9-10 hómapos kora között kijött 4 foga, utána már próbálkoztam úgy csinálni az ételeit hogy legyenek benne darabok, vagy apróra vágtam kockáztam őket, azóta boldogul, 1 éves lesz.
2016. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kockára vágott puhára főzött zöldségeket kapott 9 hónaposan, nagyobb darabokat egyszer adtam neki 10 hónaposan de még inkább nem, túl nagyot harapott le. 11 hónapos most.
2016. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást. 7-8 hónapos kora körül reszelt almával próbálkoztam(pürés helyett). Annyira nem tettszett neki, mint ahogy a kicsit darabos főzelék sem. Viszont a kölesgolyót, és kiflivéget megszerette, ezután már a többi ételben is elfogadta. Kb 10 hónapos kora óta semmit sem pürésítek, akkor 7 foga volt.
2016. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2016. aug. 17. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!