Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adhatok 10 hónapos lányomn...

Mit adhatok 10 hónapos lányomnak reggelire? Ti mit szoktatok? Már nem elég a reggeli szopi és a 9:30 as gyümölcs keksszel! Gondolom unja is 6 hónapos kora óta gyümit meg kekszet eszik! Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia kisfiam 9 hós. Neki vagy főzök vízben búzadarát (majdnem tejbegríz :-D) vagy vajas/sajtos kenyeret majszol, esetleg tojássárgáját keverek valamibe es azt kenem kenyérre, most adok majd neki túrót aztán tejfölt. Lehet körözöttes, padlizsán krémes kenyér.

Barátnőm tejpépet ad (hol simán, hol ízesítettet, hol gyümivel)

Most ennyi jutott eszembe.

2016. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
nyers tojássárgáját adsz a gyereknek?
2016. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Csak annyi mindent hall és olvas az ember hogy sokszor nem tudom már hogy mi az amit lehet adni és mit nem! Szóval lehet kenyeret hát megpróbálom! Meg a tojást is persze fözve! Köszi!
2016. okt. 6. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Vajas kenyeret, sajtott.

Szoktam krémeket készíteni most reszelt sajt, tojassárgája ezt keverem a margarinba :)

2016. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia, nekem már 13 hónapos. De én kb 10hós korától adom neki amit mi is reggelizünk. Vajas pirítós sonkával vagy simán. Vajas kifli, kalács , kenyér. Házi barack lekvár. Tojás, virsli. Pogácsa.

Mikor mit eszünk. Sokat nem szokott enni. Inkább csak csipeget.

2016. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sinlac+gyümölcs, tejpépek
2016. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kenyeret kiflit
2016. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kedves kettes, persze es kérem hogy igya meg .... :-D dehogy!!! Főtt tojás sárgáját keverek vaj hoz vagy mostmár tejföllel es azt kapja kenyérre. Próbálom változatossá tenni az étkezéseit, es ezt normális keretek kozott. Azért koszi a feltételezést.
2016. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!