Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hipp bébiételekre miért van...

Hipp bébiételekre miért van ráírva hogy 2 étkezés között, uzsonnára vagy tízóraira?

Figyelt kérdés

Normális alma-őszibarack és rizs kombóról beszélek, ezekkel még nem lehetne étkezést kiváltani? Igaz uzsonnát , de sokszor időhiányba ezt adom neki és jól lakik egy üvegtől, nem kér utána tápszert és ha jól tudom akkor rizzsel ez már főzeléknek számít nem?

Vagy mi számít főzeléknek csak a krumpli? Múltkor főztem neki sütőtökös rizset, ez nem főzelék?

Székrekedéses ezért félek a krumplitól eléggé, még nem mertem adni neki, 6 hónapos fiú.

Szóval ha ebédet majd ki akarom váltani ahhoz mi kell?

Nem sürgetem az időt csak meglepődtem hogy 2 étkezés közöttre írja a bébi ételt.


2016. okt. 25. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen kaphat húst. Mondjuk én az ebédet ilyenkor még nem váltottam ki, csak kóstoltattam a húsos dolgokat.

Feldúsított gyümölcs teljesen jó tízóraira, uzsira.

Egyébként a rizs is nagyon fogja a hasat. Ha azt eszi, akkor nyugodtan bepróbálkozhatsz a krumpli-gyümölcs kombinációval kezdésnek.

2016. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez mas bebietelekre is ra van irva. Nyugodtan adhatod neki foetkezeskent. Amugy ja, ez fozelek, csak nincs benne hus.
2016. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!