Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Glutén bevezetése után kaphat...

Glutén bevezetése után kaphat naponta 7 gabonás pépből?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos, nagyon szereti a gyümölcsöt gabonával, de nem tudom, hogy kaphat-e naponta belőle.
2016. nov. 1. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor a legkisebb gyerekemnek kezdtem a hozzátáplálását 3 éve, éppen az volt az ajánlás, hogy 6 hónapos kora előtt be kell vezetni a glutént, és minden nap adni. Meg egyébként is, ha már valamit bevezettél, azt kaphat minden nap.
2016. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olvatsam, hogy van aki csak hetente 1-2x ad, azért kérdezem. Nekem is úgy lenne logikus, hogy ha be van vezetve és nincs semmi baja tőle, akkor kaphatja naponta, de nem akarnám, hogy gluténérzékeny legyen esetleg emiatt.
2016. nov. 1. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

A legûjabb kutatàsok szerint semmi köze a glutén bevezetésének az allergiàhoz.


A legnagyobb gyerekkel nem lehetett adni 1 éves koràig, aztàn be kellett vezetni 6-12 hónapos kora között mindenképpen, most a legkisebbel meg 6 hónaposan adni kell....

Teszek magasról az ajànlàsra. Minden gyerekemet màsképp kellett volna etetni liszttel, tejjel,tojàssal stb... Persze, persze... Arra figyeltema gyereknek mi azigénye enné vagy nemenné. Azt kaptàk amit szerettek és elfogadtak. Mint kiderült amit nemakartak megenni annakazemésztésével bajuk is volt.( pl borsó, kukorica).

Figyeld a gyereket,hamegenné akkor add neki nyugodtan.

2016. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!