Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik fajta bébiételt ajánljá...

Melyik fajta bébiételt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Babám 5 hónapos tápszeres, pár napja almával kezdtük a hozzátáplálást.A vèdőnő mondta, hogy otthonra nyugodtan szerezzek be néhány üveg bébiételt (csak alma, csak sütőtök, csak répa csak egy ízt tartalmazót) mert nem biztos hogy mindig lesz idő frissen megcsinálni.Na nem is ez a lényeg, hanem hogy melyik márkát válasszam annyi fèle van, szinte elvesztem a polcok között, kapkodtam ide-oda a fejem.


Tapasztalt anyukák nektek milyen márkájú bèbiétel vált be?


A segítséget előre is köszönöm!



2016. nov. 14. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Az én kislányom a Hamé és az Ovko márkát szerette a legjobban.
2016. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig kizárólag Hippet vettem mert az tuti hogy bio, és valószínűleg nem lesz benne üvegszilánk úgy mint a kecskemétiben volt egyszer.
2016. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Hipp
2016. nov. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Hippek jók, de a zöldségek elég íztelenek belőle. A gyümölcsösek finomak, a dm-es bio-k elég jók, a Kecskeméti elég finom, de összetételre annyira nem jó, mint pl. a Hipp, de pl. lányom üvegesből csak az édeseket ette meg, főzelékből csak az általam főzöttet, plusz egyfélét. Fiam eddig csak édeset eszik, akár üveges, akár saját.

Lényeg, vegyél többfélét (mindenből egyet), aztán kiderül mi jön be a gyereknek. Én amúgy sokmindent fagyasztottam is, pl sütőtökpürét, gyümölcsleveket. Almát is pl. egyszerre 2 napi adagot csináltam. De mindig van itthon mindenféle üveges is és sokszor jól jön.

2016. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is a Hipp az, ami az elején a tutibiztos választás, mert a piciknek valóban tényleg nincs cukor és só. Én még szerettem a Dm/Alnatura üvegeseket is. A Kecskemétiben és az Ovkoban sokszor nagyon korán van só is és cukor is.


Később viszont, amikor már bátrabban lehet bánni az összetevőkkel és az ízekkel, nagyon tudom ajánlani a Rossmannos Babydream nagyüveges (250g) bébiételeket, az én kisfiam imádta. Olyankor vettem leginkább, amikor úton voltunk, és szabályosan alig várta, hogy kinyissam az üveget :) A lazacos tészta vagy a brokkolis tényleg nagyon finom még szerintem is :D

2016. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

Dm bio-ban még nem csalódtam. Hipp is sokszor cukroz. Pl.: sima sárgabarackpürébe minek?

Kecskeméti egyenízű.

Ovko, Hamé kritikán aluli.

Rossmannos hasonlít a dm-esre.

2016. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Csak sütőtökös ízű bèbiételből melyik a jó?Csak sütőtököt tartalmazó a kecskeméti, meg az univer, amiket találtam, de a neten mindkettőről rosszakat írnak.
2016. nov. 14. 22:18
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Kerdezo, mindenki a Hippet javasolta.
2016. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen azt láttam kedves utolsó csak a Hipp márkából nincsen CSAK sütőtök ízesítésű!!!!
2016. nov. 15. 06:43
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért vagyok szarrá pontozva, de DM. Sütőtökből IS.


De egyébként kóstold meg, nézd az összetevőket!

2016. nov. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!