Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miert nem akar rendesen enni?

Miert nem akar rendesen enni?

Figyelt kérdés

Kisfiam 14 honapos es alig eszik meg valamit.Par fajta zöldseget, rizst, hust, tejpep, gabonapep, egy-ket fajta joghurt es kesz.Se tej(bar azt nem nagyon eröltetem mert meg szopizik is), se turo, se kenyer vagy v.milyen pekaru, se felvagott, se tesztafelek, se tea vagy gyümölcsle.

Igeny szerint szopizik meg(ejjel is), de ez igy akkor sem jo vagy? Probalom adni neki kinalom de nem kell neki.valtozik ez meg (hamarosan)?

Hogy szerettessem meg vele az uj izeket?(bebietelt sosem evett, mindig en föztem neki)

Tapasztalt anyukak segitenetek?

Negativ kommenteket kerem mellözni!!!


2017. febr. 15. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen ez meg fog valtozni.Gyumolcs, zoldseg, tejtermek, gabonafelek, hus.Ezek legyenek a fo taplalekai.Ha szoptatod tejre nincs szuksege.Felvagottra se, ha eszik hust.Folyadeknak kinald vizzel, ha edes teat vagy gyumolcslevet adsz neki az is elteliti a kis gyomrat
2017. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mi a fene ***** válasza:
Levest, főzeléket se ? Ha szopik, akkor nyilván nem kiván a szervezte mást, az anyatejben van minden. Ne erőltesd, ill. mindig csak egyfajta vmit próbálj neki adni.Az én 13 éves unokám, meg zöldséget, gyümölcsöt nem eszik,a teát se issza meg, csak tésztát, tejfölös kenyeret. Már nem is erőltetjük, majd megváltozik, lényeg hogy ne száradjon ki.
2017. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaaa nem mellesleg anyatejes gyerkőcömmel 6 hósan kezdtük a ht-t, 11 hónapos korára jutottunk el oda, hogy tízórai, ebéd, uzsonna ki volt váltva, cici reggel-este ment, most 17 hónapos és mindent eszik. :)
2017. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!