Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tojas es hus? Segitenetek...

Tojas es hus? Segitenetek ezekben a kerdesekben?

Figyelt kérdés

8 es fel hos a fiam. Meg nem adtam tojast. Most mar adhatnek ugye, vagy meg varjak. A deli gyumolcsoktol kipottyosodott, felek nehogy ezzel is gond legyen.

Minden nap adtok husit? Idaig evett csirke-, pulykamellet, csirkemajat, ketszer disznohust. Minden masodik nap adtam hust. Ti minden nap adtatok? Valtakozva adjam ugye? Ne ugy hogy egy hetig csirke, egy hetig diszno.


2017. febr. 16. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

én úgy csináltam hogy háromnapig kapott, aztán volt egy húsmentes nap...aztán három napig megint husis étel, majd ismét húsmentes nap..és így tovább.

Most két éves de nem eszi meg a húst :( de ez más kérdés.

Egy héten egynél többször ne kapjon májat, nekem legalább is így mondták...disznó húst sem adnék max egyszer, inkább csirke, pulyka és hal természetesen.


ha ki üti a tojás max nem adsz neki. semmi katasztrófa nem történik ha megnézitek hogy reagál rá, sőt mondják hogy az allergénekkel nem érdemes sokáig várni mert annál valószínűbb az allergia, de először csak a sárgáját add, ha jól tudom, 1 éves korig csak az adható

2017. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8.5 hónapos a kisfiam, 7 hónapos korától kap husit, azóta minden nap kap főzeléket hússal. A tojás allergén, egy éves kor után szabad bevezetni,de a sárgáját 10 hós kortól lehet próbálni pl. főtt tojásból.
2017. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom.. Már rég azt kellene egye amit ti.. Szegény, nekem 4hosan már azt ette.
2017. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
erre en irom, elso gyerekes anyukakent, hogy JESSZUSOM.....ebbol erts, amit akarsz, kedves utolso
2017. febr. 18. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom az ilyen emberek gyereket megvonjak tőlük a normális eltelt, csoki mindent.. :/
2017. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!