Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adtatok baba piskotat a...

Koncsik szilva kérdése:

Mikor adtatok baba piskotat a babának?

Figyelt kérdés

Mar 8 hónapos

Eszik mar sok mindent de csak puresen

Szeretnek adni neki babapiskotat hogy tudja csocsmalni ragcsalni! Mar egyszer kapott szerette, csak majdnem megfulladt tőle. Mikor adhatok neki? Vagy folyamatosan probalgassam? Puha zöldség gyümölcsöt sem merek meg neki adni! Mert felek hogy attól is fulldokolna



#babapiskóa #Csocsalas
2017. febr. 19. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egy éves kora után, mert tojást tartalmaz.
2017. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A lányunk kb. 3 évesen evett először, de nem nagyon szereti.
2017. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mit adtok neki oda akit tud így néha néha ragcsalni?
2017. febr. 19. 20:38
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
5-6 hónaposan. Igazából nem én adtam, hanem ő vette ki a kezemből.
2017. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1,5 éves, még nem evett babapiskótát. Én kölesgolyót adtam neki majszolni, nemrég tértünk át a pukira (pufi/kuki, ki hogy nevezi). Ha ennyire tartasz a fulladástól, neked-nektek való az etetőháló. Mi kaptunk egyet, egyszer adtam oda a fiamnak banánnal, de csak felmérgelte magát, hogy nem úgy jön a falat, ahogy addig. :D
2017. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Okes Koszonom..

tudom hogy meg gyakorolnia kell kis manonak.. de hat olyan szörnyű amikor oklendezik szegény... de viszont azt is tudom hogy szeretne eszegetni így.. azért is kérdezem higy mi nem okozna ilyen oklendezest..meg nézem ezt a hálót

Nem ismerem

2017. febr. 19. 20:57
 7/17 A kérdező kommentje:

Meg is rendeltem

Holnapra meg érkezik :-)

Így legalább tudja élvezni hogy egyedül eszik a nélkül hogy fulladozna

Azért remelem hogy egy kicsit tanítja ot a ragashoz es szep lassan at terhetunk a rendes kajára

2017. febr. 19. 21:11
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. 11 hos lesz,de nem adok neki babapiskotat.

A masodik lurkom 10 hos koraig csak a cicit fogadta el.gondolom emiatt,hogy keson sikerult kezdeni a hozzatapit,meg 1,5 evesen is fuldoklott a darabos etelektol.

Rengetegszer remisztett halalra,mert nem csak egy kis oklendezest produkalt,hanem konkretank fuldoklott.

Emiatt most ovatosabb vagyok a 3.picivel.

Eszik darabosat,pl kenyeret,kalacsot de pont a babapiskota olyan,hogy egy darabig koptatja a fogaval az egyik veget,mig a felet elkoptatja,aztan hirtelen a szajaban marad egy nagyobb darab es eleg egy pillanat....

Az elsovel nem voltam ovatos,soha nem akart megfulladni.valoszinuleg a 3.sem akarna,csak bennem van para..

2017. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mi is kaptunk etetőhálót, de abból csak ezerrel szívta a gyümölcsöt, szóval rágni, darabosat enni azzal nem tanul meg szerintem így én pár alkalom után ki is dobtam. Azért remélem te sikeresebb leszel vele :)
2017. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nekünk a kenyérrel fulladt meg majdnem

Eleinte csak nyammogot de szerintem amikor mar ment le egy kis darab a torkán az mar nem tetszett neki!

Hat a cumit vagy mi ez megpróbálom remelem tetszeni fog neki

Nem is azért hogy meg tanuljon rágni.. de azért remelem abban is segít majd neki valamilyen szinten

Persze tudom szoknia kell azt hogy nem mennek le a dolgok neki olyan könnyen mint az amit össze turmixolok

Csak hat olyan rossz es ugy felek hogy tényleg valami baja lesz

Ugy meg tudok ilyedni

2017. febr. 19. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!