Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10-11 hónapos babának mit...

10-11 hónapos babának mit kentek a kenyérre?

Figyelt kérdés
Margarint nem fogok adni, vajban sem vagyok biztos egyelőre, nem tudom, hogy lehet-e már (minden táblázat mást ír). Joghurtot, sajtot, túrót kap néha.
2017. febr. 23. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
semmit
2017. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem kapott még ekkor kenyeret, úgyhogy semmit.
2017. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, a csupasz kenyeret is az esetek 80%-ában kihányja
2017. febr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem szeméttel etetjük.
2017. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Lekvár, májkrém, padlizsánkrém ezeket kapta, mind házit. Heti 1x de lenyalogatta a kenyérről
2017. febr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lekvár? Májkrém??? Elolvasta valaki h mi az összetevője ezeknek? a májkrém legnagyobb része nem máj!!! olvasd csak el az összetevőket. a lekvár meg dugig cukorral...3 éves gyereknek sem adok!


A vajban semmi káros anyag nincs, csak a koleszterint emeli meg ha sokat eszik.

A margarin nem egészséges.

De én 1 éves kora után vezettem be a kenyeret.



Tudsz neki csinálni avokádókrémet, padlizsán krémet, hús krémet. keress neten receptet

2017. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, bocsi!!! nem lattam h házi...
2017. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért ne ehetne egy ekkora gyerek már kenyeret?? Legtöbb táblázatban 8 hónapos kortól van a kenyér, többekközött Vida Ági táblázatában is, ami szerint haladok. Én majdnem 11 hónaposan adtam először.
2017. febr. 23. 21:26
 9/10 Retkes Jóska válasza:
A héját
2017. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Orfeus ***** válasza:
37%

Szerintem ez gyerekfüggő is. Itt most olvasni fogod a kommenteket a mintaszülőktől, akiknek a gyerek rózsa illatut sz@rik, kecsketejben fürdetik, mannát eszik stb. Nekük éppen azt fogad el amihez kedve van. De az üres kenyér, pogácsa, péksütik mind jöhetnek. Van hogy megeszi a vajast, van hogy nem, van hogy csak a sajtost, van hogy nem. Májkrémet, spenótot sosem eszi meg, és aminek olyan élénk, erős, jellegzetes ize van, azokat sem nagyon szereti.

Engem annó ilyenkor már rég húslevessel, nokedlivel etettek, mégis rendesen felnőttem.

Mindent adunk neki amit mi eszünk. Én pl kostolót mindenből adok neki. Van amit ugye rendesen is, tészta mondjuk, péksüti, kinder tejszelet, azt nagyon szereti.


Az hogy mióta kapja pontosan nem is tudom, de 10 hónapos korában már biztos adunk neki.


17 hónapos kisfiú

2017. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!