Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milumil 7 gabonás pép anyatejj...

Milumil 7 gabonás pép anyatejjel, nektek is leves állagú lett?

Figyelt kérdés
Most csináltam először, és tiszta folyós lett. Nektek is ilyen? Így hogy lehet kanalazni, hogy ne folyjon mindenfelé?

2017. febr. 25. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy annyi folyadékot teszel hozzá, hogy kanalazni lehessen....
2017. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Kevesebb tejet raksz bele, komolyan, ez nem egyertelmu valakinek ? 😳
2017. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De, képzeljétek el, hogy egyértelmű. Tudjátok, mikor ezeket a dobozkákat megfordíjátok, szokott rajta lenni egy táblázat, mennyi tejhez/vízhez mennyi pépet adjunk hozzá. (Ha itt tudtok olvasni, akkor talán az sem fog nehézséget okozni.)

És a legtöbb ilyen dobozon az is fel van tüntetve, hogy ne nagyon térjünk el az ajánlott aránytól.


200 ml-hez ír 5 evőkanálnyit. (Belemehetünk abba, hogy nem egyforma méretűek az evőkanalak sem, na mind1.)

Én 160 ml-hez raktam 4 evőkanálnyit.

Matek ha megy, akkor következtetni lehet, hogy az arány az a doboz szerinti.


De köszi mégegyszer a kimerítő, segítőkész válaszokat ;-)

2017. febr. 25. 10:13
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
jó állagú lesz, ha jóra csinálod. a folyós, akkor nem a péppel van a baj, hanem a kanaladdal, na meg a stílusoddal. némi önkritikát próbálj meg gyakorolni csodákra képes
2017. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na ezzel még előrébb vagyok...

Szerintem a kérdést normálisan fogalmaztam meg, senkit nem sértve vele.

A stílusom onnantól olyan, amilyen a válaszokhoz passzol.


Gondoltam, valaki leírja, neki milyen állagú volt, vagy esetleg kitapasztalta, milyen arányban jó... De itt kár kérdezni, a kötözködés mindig előbb jön, már megfigyeltem.

2017. febr. 25. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyatejhez bevált arányt, amikor az anyatej sűrűsége sem állandó? :)
2017. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, dehat komolyan, ehhez nem kell diploma, ha folyos, nem logikus, hogy meg raksz hozza egy kanallal ?? Ez nem tapszer, hanem gabona! Buza, kukorica stb. olyanra csinalod amilyenre akarod.
2017. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy most csináltam először.

De, logikus nyilván, csak nem poénból csinálok kevesebbet olyanból, amit a gyerek sose evett még, ha esélyes, hogy a szemétben landol. De igen, mivel gabona, innentől én gyümölccsel fogom adni, azt kész. De szerintem volt már itt ennél fölöslegesebb kérdés is....

2017. febr. 25. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!