Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szükséges a tápszer kiegészítés?

Szükséges a tápszer kiegészítés?

Figyelt kérdés

A kisfiam 5én lesz 8hónapos, anyatejes, de már nagyon sok mindent eszik. Reggel és este szopizik, és egyszer éjszaka, emellett kap még reggelit, ebédet uzsonnát, és vacsorát is.Úgy éreztem kevés a tejcsim, ezért ma lefejtem reggel és

a félelmem beigazolódott, 80ml-t tudtam

lefejni, meg még sztem kb 20at tudott szopizni (fejéssel nem jön ki az összes). Nem tudom mitévő legyek, kapjon mellé tápszert is? úgy tudom legalább 500ml tej alapú táplálékra szüksége van a fejlődéshez. Mi a véleményetek?



2017. febr. 26. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A joghurt, túró, sajt is számít, azokat meg már eheti. Én nem adnék neki tápszert, ha jókedvű, jól gyarapszik.
2017. febr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elso irja, joghurt, sajt mar reg mehet.
2017. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem kötelező a tápszer. A rokonaim közül senki nem kapott. Szerencsére én sem.
2017. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én mondjuk tejitalt adtam, de ha sok sajtot joghurtot húst eszik az elég lehet, az enyém nem ette ezeket...

egyébként a 80 ml szerintem nem olyan kevés, én végig fejtem mindkét lányomnál, és sose tudtam egyszerre lefejni KÉT MELLBŐL sem 70 milinél többet, ennek ellenére mindkettő fél évig kizárólagos anyatejes volt, a nagyobbikat egy éves koráig szoptattam minden gond nélkül és a kicsi jelenleg is szopizik...ha még ez idáig sosem fejtél, nem tudhatod mennyire zsíros a tejed, talán soha nem is volt az adagjuk nagyobb mint 1,5 dl pl, ráadásul ha te 80-at fejsz, annak ő minimum a dupláját tudja kiszívni.

2017. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!