Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kisfiam 6honapos reggeli...

Kisfiam 6honapos reggeli kivetelevel minden etkezesnel bebi etelt kap ebed es vacsora utan evett eddig tapszert is. ?

Figyelt kérdés
De mar tobb mint egy uveggel megeszik es nemkeri napkozbe sem a tapszert csak furdes utan este . Teat vizet iszik sokat. Baj hogy csak egynap 2 szer iszik kb 150ml tapszert? Nemkene meg tobbet innia ilyen idossen?
2017. márc. 1. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem baj. Egy 6 hónapos babának jóval több tejalapú táplálékra lenne szüksége. Tejpépet is adhatsz neki.
2017. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy első írja, tejpépet is adhatsz neki. Nekünk is ugyan ez volt a problémànk, tejpépet kapott és valamilyen gyümölcsöt csurgattam a tetejére. Azért mèg próbálkozz a tápszerrel is.
2017. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

OFF. Azt megkérdezhetem, hogy milyen módszerrel váltottad ki ilyen gyorsan majdnem az összes étkezést? Mi majdnem 5 hósan kezdtük, de még csak a tízórai, ebéd, uzsi(ez nem teljesen) van kiváltva, reggel, vacsi, lefekvés előtt tápi.. Nagyon lassan haladunk :/(8 hós)

Egyébként az én babám 210-240-et eszik, éjszaka már nem.

6 hósan evett 180-210et kb.

2017. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az en babam sose evett sok tapszert pl 3 hos koraig 90ml osszvissz egy etkezesnel . Olvastam hogy sok ujszulott is mar joval tobbet eszik egy alkalommal. 3 oranknet itta a tapszert 3-4hos korba 150ml max . Ejjel meg 4hos kora utan is 3szor ebredt enni ezert az orvos felirt neki sinlacot azt kapta furdes elott utana a tapszert igy aludt ejjel. 4 es fel hos koratol adtam neki uzsira almat egy hetig kovetkezo heten tizoraira sutotokot es mindig hetente vagy 4naponta vezettem be az uj etelt. 3 hetig minden babaetel utan is kapott tapszert aztan eggyik naprol a masikra 10orai es uzsonna utan nem kerte . Most ebednel neha keri neha nem. Azota nem keri a tapszert pluszba amiota nagyobb mennyisegeket is megtud enni. Meg legtobbszor teszek a gyumolcsokhoz sinlacot orvosi tanacsra. Igy jobban jol lakik :) amugy 8800g es 72cm kb szoval nagy baba
2017. márc. 1. 12:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat akkor beszerzek ilyen tejpepet :) es akkor az olyan mint a tapszer? Vagy hasonlo? Olvastam tejitalrol is az nagyobb babaknak van? Vagy mi a kulonbseg a tejpep es tejital kozt ?
2017. márc. 1. 12:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja amugy utolso nalunk is pont igyvan mint nalatok reggeli 6ora fele tapszer es furdes utan is kap tapszert :) annyi hogy o csak 6 honapos . De nemhinnen hogy ez egy 8 honaposnal baj lenne
2017. márc. 1. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:
A tejpépet vízzel kell elkeverni úgy, ahogy a dobozára rá van írva. Sűrű állagú, kanállal eszi a baba. A tejitalt inni kell. Több féle létezik, kornak megfelelően.
2017. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a tejital az más mint a tápszer, igen, nagyobbaknak való. De mindenre rá van írva mikortól ajánlott. Az is egy opció, ha ízlik a babának. A tejpép már 4 hónapos kortól kapható, és nagyon sok ízben. 7-es voltam.
2017. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen !
2017. márc. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!