6hònapos anyatejes babánál hogy néz ki a hozzátáplálás?

Figyelt kérdés
Letudnàtok hogy tellik egy napotok ètkezès szempontjàból? Mi nemrèg kezdtük zöldsèg gyümölcs,de mellette sokszor kèr cicit
2017. márc. 30. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
felkel, akkor megszoptatom 7 fele...utána nem adok neki szopit, csak séta előtt, 9 fele. Aztán ha hazajöttünk a sétából, akkor kapja a zöldségpürét. Még csak ez van kiváltva. A séta alatt vizet kaphat ha nyűgös a kocsiba. 2 körül megint kap cicit, ha előbb nyűgösködne, akkor vizet. 5 felé megint cici, majd 8kor ismét. Étkezések között víz. Szerintem ebben a "korban" már nem fontos az igény szerinti szoptatás, inkább cici függőséget eredményez. Én mindkét lányom igény szerint szoptattam a hozzátáplálás kezdetéig, utána viszont már csak étkezési funkcióval..a szeretetet máshogy is meg lehet már adni nekik, és így jóval könnyebb lesz az elválasztás. A nagy magától elválasztotta magát pont egy évesen és szerintem a kicsivel sem lesz gond...hiszen nem a szeretetemről, a bújásról kell majd lemondaniuk csak egy nassolni valóról
2017. márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 hete eszeget. Reggel 8 körül anyatej, 1/2 11 anyatej+tápszer, 13 főzelék + anyatej, délután alma +anyatej és ha nyűgös, kevés tápszer, este 1/2 9 anyatej +tápszer. Vizet nem akar inni, tolja ki a nyelvével.
2017. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!