Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit csináljak a 6 hónapos...

Bh 1979 kérdése:

Mit csináljak a 6 hónapos kislányommal?

Figyelt kérdés
6 hónapos kislányom mindent elutasít.nem eszi a tápszert nem akarja elfogadni a főzelékeket a baba desszerteket sem.eddig cicizet,de már kell a hozzátáplálás.mit csinjak hogy elfogadja a kanalat,mert mikor meglátja már szoritja össze a száját és forgatja a fejét.kicsit el vagyok keseredve.
2017. máj. 18. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
nem baj, ne erőltesd. kínáld meg minden nap, de ne kényszerítsd, mert csak előre félni fog az evésidőtől. nem baj, ha még nem eszik, vannak babák akiket csak később érdekel. akkor van gond, ha 1 évesen se eszik majd semmit.
2017. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Semmit. Szoptasd. Az enyem 11 honapos koraig SEMMIT nem volt hajlando megenni. Mit csinaltam volna, nyomjam le eroszakkal a torkan ? Hogy beteg legyen egy eletre fizikalisan es mentalisan is?

Nem, vartam, mig el nem fogadja.

Most ket eves, soha nem volt beteg, mindent eszik, napi 8-10 fele zoldseg / gyumolcsot.

Rohadtul lesz@rtam amit az ostoba vedono mondott, mert mit csinaltam volna lenyomom kanallal a torkan ?

2017. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2- es vagyok. Vannak ilyen gyerekek, 1 eves koraig tokeketesen eleg az anyatej / tapszer.
2017. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nalam a 2.csinalta ezt.10 hos volt mikor kezdte elfogadni kanallal a gyumolcsot.

1 eves korara sikerult ugy isten igazabol megszoknia.akkor kezdett egyre tobbet enni rendes kajat.

Ma mar 8 eves,egeszseges gyerek.

2017. máj. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém tápszeres de 8 hónapos koráig ő is ezt csinálta a kanállal. Én sem erőltettem, szerintem ezt nem is lehet erőltetni. Aztán 8 hónapos kora óta akármit megeszik, max van amit 3. kóstoltatás után, de a legtöbb dolog elsőre ízlik neki.
2017. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!