Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi lehet a baj, ha 1 éves...

Mi lehet a baj, ha 1 éves kisgyerek nem akar szilárdat enni, csak egészen pépesen, mindig kotorászik a szájában, a darabosat kiköpi, öklendezik, sokszor hány?

Figyelt kérdés
Amikor bevezették a darabosat , a főzeléket akkor nem volt eleinte gond, csak mostanában
2017. máj. 21. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom kb 1,5 éves koráig csak 6 hónapos üveges ételt volt hajlandó megenni a tápszeren/tejitalon kívül, aztán egyik napról a másikra mindent megevett amit adtunk neki
2017. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg annyi a baj, hogy türelmetlen vagy. Majd fog enni darabosat, ha megérik rá. Az én gyerekem is csak teljesen pépes ételt és tápszert evett 1 évesen.
2017. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Megnézetném. Fiamnak le voltam tapadva a rágóizmai.
2017. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem se fogadta el a szilárdat 1 évesen. 14 hónapos kortól meg kifejezetten igényelte.
2017. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Eleinte elfogadta és ette, csak mostanában kezdte hogy kiköpi, kézzel kiszedi, szinte lenyúl a torkán :( Remélem elmúlik, mert amúgy is elég keveset eszik
2017. máj. 22. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jön a foga?
2017. máj. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De igen, folyamatosan, de még csak kettő van így amúgy is eléggé pépes, alig darabos a kaja amit kap, ezért sem értem :( Nagyon gyakran félrenyeli , ha picit is darabos :(
2017. máj. 22. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem soha nem ette meg a bébiételt, ha félig volt darabos. Úgy értem, ha vegyesen, tehát pépben voltak darabkák. Vagy teljesen pépeset evett, vagy teljesen szilárd ételt.
2017. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!