Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Amikor a tojasfeherjet adom...

Amikor a tojasfeherjet adom eloszor a fiamnak, egy evesen, hogy keszitsem el? Ha allergias, milyen tunettel jarhat?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én megfőztem mint addig is, csak egy kis fehérjét is adtam neki.

Puffadás, hasmenés, kiütések ami allergiára utal. Nálunk legalábbis ezek voltak, csak a hasmenés helyett híg nyálkás széklete lett.

2017. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es akkor orvoshoz vitted, vagy nem adtal egy darabig neki? Hamar elmultak a tunetek?
2017. máj. 22. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én orvoshoz vittem, a pöttyök még aznap kijöttek. Kapott Fenistil cseppet. Azóta se kapott. Akkor volt 14 hónapos, most 19. Amúgy is van ételallergiája (tejfehérje) szóval gasztroenterológus majd megmondja mikor kaphat legközelebb. Szóval nem olyan ijesztő dolog a tojásfehérje mint ahogy a kommentem után tűnhet, ne az én fiamból indulj ki. Amúgy csak puffadással vagy hasmenéssel nem szaladtam vele dokihoz pl a paradicsom után. Attól kakilt 4 nagyon hígat, kiütései nem lettek. Azt se kapott azóta se.
2017. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!