Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti ezt mikor adjátok a babának?

Ti ezt mikor adjátok a babának?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de a gyümi+csirkehús mehet tízóraira, vagy inkább ebéd a husi miatt? Ti mikor adjátok?
2017. máj. 23. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább ebédre adtam a húst. Tízóraira gyümölcs, zöldség, pékáru. Nem írtad hány hónapos a babád?
2017. máj. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ebédre adom neki a húsos ételeket. Tízóraira inkább sima gyümölcsöt, esetleg kétszersülttel, babakekkszel, gabonával, stb.
2017. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem nézem hogy van-e benne hús, simán adom tízóraira is. És ebédre is adok néha csak gyümölcsöt, nem hiszem, hogy számít.
2017. máj. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat mivel a felnottek is esznek reggelire felvagottat, miert ne lehetne adni tizoraira?

Az angol reggeli kolbasz es bacon, akkor a baba is ehet 20 mikrogram csirket ami egy ilyen konzervben van.

2017. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ebédre szoktam húsosat adni, de zöldséggel. Gyümölcsöt tízóraira. A gyümölcsöt és a húst nem szoktam vegyíteni. De talán inkább ebédre adnám.
2017. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!