Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Babám 6 hónapos elkezdtük a...

Babám 6 hónapos elkezdtük a ht-t, amíg a tízórai t nem váltom ki addig máskor ne adják neki? Pl. Uzsora? Anyatejes

Figyelt kérdés

2017. jún. 12. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Én amondó vagyok, hogy inkább napközben egyen új dolgot, mint este, hogy az éjszaka sírós legyen.

Mi is az elején vagyunk, én csak délelőtt (11 körül) adok pépet a fiamnak. Minket arra irányítottak, hogy haladjunk afelé, hogy reggel tej, délelőtt gyümölcs, délben főzelék, délután tejpép vagy más "nasi" és este vacsora tej.

2017. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja a pép itt a gyümölcsöt és zöldség pürét jelenti a válaszom elején :)
2017. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amig nem váltasz ki egy étkezést, addig ne kezdj új étkezés kiváltásába.

Kezdd az ebeddel, vagy tízóraival.

Én adtam már ilyenkor uzsira tejpépet, mert éjjel éhesnek tűnt a fiam, ismét egyre hamarabb kelt fel enni. A tejpép nem igazi hozzátáplálás, mert gyakorlatilag tápszer.

2017. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Mi az a ht?
2017. jún. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem anno azt mondta a védőnő, hogy nem cél kivaltani a szopikat meg, es ha már nem csak pár kanállal eszik, akkor kapjon a gyumi mellett délben fozeleket is.
2017. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ennek szépen a baba de olyan olyan hasfájás lesz hogy üvölt . Ezért most olyan 10 kanállal kap tízóraira. Az én védőnőm meg sürget hogy adjak neki már ebédet is mert lemarad a fejlődésben.a baba enne többet is ,nyitja a száját ,ezzel nincs gond , de egyszerűen annyira fáj neki utána. Este óránként kelt ordítva kelt.
2017. jún. 19. 08:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálj mást adni neki. Nem tudom mitől fáj neki, de akkor azt később próbáld újra! Akár 1 hónap múlva.

Mit adsz neki amúgy? Vagy mindentől fáj a hasa?

2017. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Alma,krumpli, őszibarack, sütőtök, tejberizspep ,huzogatja a lábát nehezen megy neki de nem szilárd
2017. jún. 19. 10:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lehet kipróbálnám, hogy az almalére is így reagálna vajon? A sűrűséggel vagy az összetevővel lehet gondja? Jó kérdés..
2017. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!