Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 2 orankent ehes? Igy nem...

2 orankent ehes? Igy nem tudjuk betartani a napi 5-6 etkezest (reggeli, tizorai, ebed, uzsonna, vacsora ) Baj ez? Mi a megoldas?

Figyelt kérdés

8.5 hos babam szinte mindent eszik amit adok neki de nem sokat egyszerre igy kb 2 orankent megehezik es megint eszik egykeveset kb 120/150 ml

Tejet sem iszik sokat , pl reggel 8 kor megivott 150 ml-t , 10 kor mar ehes volt es tejpepet evett egy kis kortevel kb 100 ml -t.


Van amikor kihuzzuk a 3 orat .


Tudom nem eszik sokat egyszerre , valoszinuleg ezert ehezik meg olyan hamar.


Tejet mostmar csak hajnalban (ha megehezik) reggelire es vacsorara kap, a tobbi szilard etkezes, es, olyankor nem fogad el tejet.


2017. jún. 29. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Adj neki tartalmasabb, laktatóbb ételeket. A tejpép és gyümölcs nem annyira laktató. Főzelékek, tészták, húsok stb.
2017. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8,5 hónapost én lehetőség szerint még mindig megkínálnék bmilyen étkezés után cicivel/tejjel.


elmúlt 1 éves a kisfiam, amikor elválasztotta magát, egészen addig napi 7-8x evett, ha a cicizéseket evésnak számítom. reggel este cici, de ezen felül reggel is kb 1-2 órával később volt reggeli, napi 5 étkezés, vacsi után fürdés, utána cici... és még legalább 1x, ebéd utáni alvás előtt kapott cicit.


szerintem ez egyáltalán nem gáz így.

2017. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha éhes egyen! :)

A kisfiam is ennyi idős, reggel-este szopik, ebéd után még megkínálom, alvás előtt, de csak iszik egy kicsit belőle és ennyi! :)

2017. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

persze kap tartalmasabbat is , fozeleket hussal vagy majjal,tojassargajaval. De ezt sem adhatom minden etkezesre , es abbol sem eszik tobbet , pedig nem rossz az ize. Csak jelez hogy neki tobb nem kell. Tejet sem fogad el utanna, csak vizet.


Mar probaltam pl ebedkor fozelek utan valami desszertet pl gyumolcsot adni , abbol is evett par kanallal es kesz.


Talan ekkkor kibirja a 3 orat .

2017. jún. 29. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:
En 30 eves vagyok, a mai napig 2 orankent eszem kisebb adagokat, mert ugy esik jol. Szerintem nincs ezzel semmi baj, ha ugy esik jol neki es nem gigantikus meretu adagokat eszik, nincs elhizva, akkor nem kell raeroltetni mast. Azt elhiszem, hogy neked kicsit macerasabb, mintha csak 3 orankent enne, de ha neki ez igy jo, ha a sulya ugy gyarapszik, ahogy kell, akkor nincs ezzel semmi gond, nem kell raeroltetni egy konyv szerinti menetrendet.
2017. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!