Tejpep ez mire is jo?

Figyelt kérdés
Laddan 4 honapos lesz a babam. Eddig nem nagyon foglalkoztam a hizzataplalassal de a vedono mondta h 1-2 het es elkezdhetjuk az almalevet reszelt almat tejpepet. Tapszeres egyebkent. A tejpep az vegulis olyan mint a tapszer? Utana kell vizet innia vagy ez ital is meg etel is? Egy teljes etkezest kivalt a tejpep ilyen korban is vagy csak egy kis plusz kaja ez a ket etkezes kozott?Receptre kell venni vagy csak siman a dmbe is kaphato?
2017. júl. 24. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Várj 6 hós korig, a WHO is azt ajánlja. Az mindegy, hogy tápszeres-e vagy nem. Én a gyümölcsöt sűrítem vele. Van patikában is meg dm-ben is.
2017. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem tejpéppel kezdtem, hanem Sinemillel. Nagyon szerette a baba magában is, gyümölccsel is. Teljes étkezésnek számít, ha jól is lakik vele, azaz megeszik egy tálkával. Nyilván, ha csak megkóstol pár kanállal, az nem. Itatni kell mellé, mivel ez már szilárd ételnek számít. A tejpépeket nem lehet receptre kapni, de a Sinemilt igen, úgy olcsóbb.
2017. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, ja igen, az én babám is tápszeres volt, kb. 5,5 hónaposan kezdtem én is a kóstoltatást, te is ráérsz még!
2017. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a tejpépet étkezés helyett adtam pl tízóraira, tehát ételnek mondanám. Ennek szeritnem annyi a lényege, hogy végülis tápszer, tehát ugyanúgy benne a vitamin, csak kanalazva kapja és sűrűbb, szokja hogy már nemcsak folyik, meg egy idő után a cél a cumisüveg elhagyása. De ez csak az én elméletem :) De tehetsz bele gyümölcsöt is, meg van több ízben. Kínáld meg utána vízzel, pláne ha ilyen meleg van.
2017. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen gyumolcsot tehetel bele? Lereszelt almat? Vagy mit? Ezt is lehet babavizzel csinalni mint a tapszert ss akjor nem kell forrapni lehuteni stb?
2017. júl. 24. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet babavízzel is csinálni, én sosem forraltam a vizet, mindig baba vizet kapott. én üveges gyümit raktam bele, barack, alma elsőnek jók.
2017. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!