Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kislányom ma 1hetes. Érdemes...

Kislányom ma 1hetes. Érdemes neki barackot, szilvát elraknom a hozzátáplálás időszakára? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én leturmixoltam és jégkockatartóbs fagyasztottam le mindent. Nekem augusztus 12-én született a lányom.
2017. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
felesleges. még fél évig ott foglalja a helyet a fagyasztóban? amilyen keveset megeszik 6 hónaposan amikor elkezditek a ht-t, azt meg érdemesebb inkább üvegeset megvenni. én megvettem 1 üveges barackot amikor kezdtük, és lefagyasztottam jégkocka tartóban. az elején meg se evett egy egész jégkocka méretűt.
2017. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Sziasztok. Offolnék😶

Uj vagyok a témában, sosem hallottam a jegkockaformas fagyasztasrol, csak kivesztek egy dbot es megvarjatok mig kienged? Vagy pontosan h van ez mit fagyasztotok le és milyen formában?:)

2017. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Én fagyasztottam rengeteg mindent a saját kertünkől és remek volt elővenni (répa, tök, barack, meggy, paradicsom stb.). Sokkal nagyobb adagokat megevett, mint gondoltam. Idén is tettem és teszek el a picinek is. Az üveges bébiételeket nem szeretem, inkább magam készítem a "főzelékeket".
2017. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Befőttként gondoltam elrakni. Gerezdekben, vagy püré formájában. Ezen az oldalon ( [link] )írnak egy "receptet", de érdekelne, hogy más hogy csinálja.
2017. aug. 14. 22:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma gondoltam bele, hogy milyen szerencsések vagyunk hozzátápi ügyben, mert a december eleji babánknak éppen szezonális lesz minden gyümi jövőre. :) Ha nem így jönne ki, én simán turmixolva fagyasztanék, pici dobozokban.
2017. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hőre a c - vitamin lebomlik :-(

Én nem főzném.

Frissen fagyaszta kell eltelni!

2017. aug. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is frissen fagyasztanám a helyedben. Kifőzöd belőle az értékes anyagokat. (Meg az ízét is.)
2017. aug. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok mindent leturmixoltam és jégkockatartóban lefagyasztottam a babának. Barackot, sárgadinnyét, stb. csak kikaptam egy-egy kockát, és azt kapta vagy magában, vagy később darált keksszel. Később a húslevesből is vettem ki neki csirkehusit, leturmixoltam és ugyanígy fagyasztottam, egy-egy adag krumplihoz, vagy sütőtökhöz pont elég volt pár kocka.

Szerintem mindenképpen érdemes ezeket elrakni, jól fognak jönni télen. :)

2017. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9# es megvarod mig felenged vagy melegited a kockat?
2017. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!