Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha párolás nélkül pépesítem...

Ha párolás nélkül pépesítem csak a barackot, banánt akkor mikor adhatom így a babának majd?

Figyelt kérdés

elraktam fagyasztóba, meddig lehet ott tárolni??


ti hogy pépesítitek a gyümölcsöket?

köszönettel egy nagyon kezdő anyuka


2017. szept. 22. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Én mindent nyersen turmixoltam le. Van egy aprítógépünk, még a Lidl-ben lehetett kapni. Egészen kicsi, épp egy öblös teás bögrényi pépet lehet vele megcsinálni. Abba kockázom fel a gyümölcsöt nyersen majd addig turmixolom amíg pépes nem lesz. A nem túl leveses gyümölcsökhöz (alma, keményebb körte) mindig egy kupaknyi vizet is rakok, hogy könnyen turmixolhatóak legyenek. De általában vegyítem a gyümölcsöket. Pl alma a barackkal tök jó állagú lesz és finom is! Banán alma is jó kombináció.

Én nem szoktam fagyasztani, egyből adom. Szerintem télen is így lesz, bár tudom azok "utazós" gyümölcsök lesznek, de több mint a semmi..


Ha fagyasztanám akkor biztosan az Aventes tejtartó pohárban tenném aminek zárható a teteje. Valószínű tavaszig felhasználnánk.


Ó igen, én banánt kb 7 hónaposan adtam először. Alma, barack, meggy a kezdeti időszakban, aztán jött a körte, szilva, banán, sárgadinnye, stb.

2017. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, kinéztünk mi s egy pépesitő gépet a media marktban sztem meg is vesszük majd.:) jó kis találmány , énis van amit keverek pl banánt almával ahogy Te.köszi mégegyszer.
2017. szept. 22. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!