Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi folyadék szükséges...

Mennyi folyadék szükséges anyatej mellett hozzátápláláskor?

Figyelt kérdés
Az egyébként anyatejes babátok mennyi folyadékot iszik/ivott 6-7 hónaposan a tej mellett hozzátápláláskor? Napközben többször kínáljátok, vagy csak a kiváltott étkezések alkalmával?
2017. okt. 10. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják, úgy kell kínálni ahogy a baba kéri.

Nekem azt mondta a védőnő hogy legyen meg a napi 500 ml.

Na most a fiam 2x210-et ivott, ezen kívül semmit nem akart inni. Azaz vizet. A gyümölcs püréket vígan itta de a vizet nem..

Hiába kínáltam.. Szóval ő pl épp hogy tartotta a napi 500 ml-t a főzelékkel gyümölcsökkel együtt.

2017. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém sem fogadta el a vizet hozzátáplálás kezdetén, így hígabbra csináltam a püréit. Aztán pár hónapra rá már szépen itta a vizet.
2017. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az 500ml nem a tejre vonatkozik (vagy tej alapú táplálèkra)? Szerintem az enyém fogyaszt még annyi anyatejet szerintem, de ezen felül nem tudom, mennyi folyadék kellene neki, vagy fontos-e egyáltalán. A pépes étkezéseknél szokott inni egy kevés vizet, de elég keveset.
2017. okt. 10. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!