Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi lehet a gond? Kisbabam het...

Mi lehet a gond? Kisbabam het honapos lesz. Ot honapos kora utan par hettel kezdtem a hozzataplalast orvosi javaslatra ( alma, sargarepa)

Figyelt kérdés

Anyatejes es tapszert is kap.

Nem reg hasmenese volt, korhazba voltunk. Nem talaltak semmi gondot. Azt mondtak etethetem mar banannal es rizssel is.

A csecsemo orvos is megnezte parszor es azt mondta lehet ilyen a pocija.

Adtam banant attol fektet kakilt. Most megint kezdtem fot almat adni de attol zoldeset kakil. Egy nap 4szer kap tapot es szinte minden etkezes utan kakal . Nemtudom mi lehet. Aggodom. Nagyon kivanja a mi eteleinket mar.


2017. dec. 13. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mióta kapja a tápszert, nem az lehet a gond? Próbáltatok más féle tápszert?

Tej,tojás allergia nem állhat a háttérbe?

2017. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nan comfortist kapott es a dr. No mondta adjam a laktoz mentes nant majd szerre valts ki nan comfortis 2 vel. Probaltam es ha csak a laktoz mentest kapja jobb a pocija. Egy foga is kibujt de jon a tobbi. 6kg es 2,83. Szuletett. Maszik egy par napja eddig kuszot.
2017. dec. 13. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogzástól van a híg széklet!
2017. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adjad amit kíván! Pürésítsd ha nincs foga. 7 hónaposan már nagy persze hogy enni akar! Nem kesz semmi baja. Első gyerek gondolom...
2017. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!