Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Van itt olyan akinek ikeás...

Van itt olyan akinek ikeás etetőszéke van? Érdemes olyat venni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 14:43
 1/7 anonim válasza:
Érdemes.Szeretem az ikeás bútorokat.
2018. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk nem olyan van, de ismerek olyat akinek van, és szereti. én is olyat vennék ha most kéne vennem.
2018. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem, de ez csak önálló ülni tudástól jó, szóval a ht kezdetén még sajnos másból kell etetni.

Nagyon könnyen takarítható, nagyon stabil, mivel nincs lábtámasza, nem könnyen mászik ki belőle a gyerek.

A párnáját nem szeretem, mert textiles a huzata, én azt gondoltam, hogy valami könnyen tisztítható műanyag.

A lábai úgy szétállnak, hogy néha beleakadok és átesek rajta, ezért mindig olyan helyre kell tenni, ahol nem közlekedtek.

Utazáshoz kiváló, nagyon kis helyet foglal.

Összességében meg vagyok vele elégedve. Nem költenék többet etetőszékre.

2018. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekünk nem olyan van. Ajándékba kaptunk egy bazi nagy, dög nehéz etetőszéket. Utálom. Nagyon nehéz takarítani, mert sok kis zeg-zug van rajta, sok helyet foglal még összecsukva is.

Ha legközelebb kellene venni, tuti, hogy azt a legegyszerűbb kis fehér ikeásat venném meg. Sok helyen éttermekben olyan van és annyira jónak látom. Tök egyszerű, sehova nem tud belefolyni a kaja, könnyű a szerkezete és szerintem takarítani is könnyű.

Nagyon bánom, hogy nem voltam erőszakosabb és nem olyat kértem a rokonoktól.

2018. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Csak olyat érdemes. :) A második gyereknél használjuk, az egyetlen nehézség vele az, hogy nagyon szorul a csatja, nyilván azért, hogy a gyerek ne tudja kinyitni, viszont így nagyon kell vigyázni, hogy becsatoláskor ne csípje be a kezünket vagy a gyerek combját. Párnát venni bele szerintem naivitás, az önálló étkezés kezdetén lehetetlenség minden evés után kimosni.

Ha nagyon koszos beállítom a zuhany alá. De szét is lehet kapni és a kádban alaposan elmosni.

Az ára is hibátlan.

Legutóbb egy étteremben más típusú volt, annyira formatervezett, bab alakú volt a tálcája, hogy nem fért el rajta egy normál tányér... :D

2018. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, már a harmadik gyerek használja, bírja a strapát. Nagyon szeretjük!
2018. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen érdemes, jó
2018. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!