Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Olyan babakeksz receptet...

Olyan babakeksz receptet keresek, ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot, se margarint, ha kell bele zsiradék, akkor olaj. Nem kell hogy tejmentes legyen. Van valakinek egy bevált receptje?

Figyelt kérdés
Próbáltam az "alma+liszt+pár kanál olaj" variációt, meg a "banános-zabpelyhes" receptet is, de nekem szalonnás lett, így nem igazán nyerte el a fiam tetszését, főleg mert így elég nagy darabokat harapott belőle, ami nem omlott szét a szájában, nem tudta szétrágni, ezért csak kiköpködte. Nem tudom mit ronthattam el, lassú sütéssel sem lett jobb.

2018. jan. 18. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A diot hagyd ki mert allergén.

Babaszakacskomyvben is van zabkeksz recept, abban vaj nincs, de azt nem tudom linkelni

2018. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenféleképpen kipróbálom, de azt hiszem a fiam nem kaphat belőle, mert mézet tartalmaz (botulizmus vestélye miatt). De majd ha nagyobb lesz, akkor ez egy jó alternatíva a bolti kekszek helyett.
2018. jan. 19. 09:02
 4/4 A kérdező kommentje:
(bocsi az elgépelésekért)
2018. jan. 19. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!