Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Laktózérzékeny anyukák mikor...

Laktózérzékeny anyukák mikor adtatok elôször natúr joghurtot a babának?

Figyelt kérdés
A tejtermékeket később vezettétek be, mint az ajánlott?
2018. jan. 31. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Az én kisfiam tejfehérje allergiás és laktóz érzékeny volt. Orvosi utasításra 14 hónaposan kezdtük bevezetni, szerencsére semmi tünet nem volt, 6 hónapja ehet tejterméket.
2018. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
En sose adtam natur trutyit csak izesitetet azt is fuh nem tudom mar 1-1,5hosan..
2018. febr. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, az lenne a kérdésem, hogy ha az anyànak van laktózérzékenysége akkor mikor ajánlott bevezetni a tejtermékeket?
2018. febr. 1. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha veled született a laktóz érzékenység akkor talán örökölheti a baba de ha csak idő közben lettél az akkor szinte nulla az esélye. Én 15 éve vagyok az és a kisfiamnak 9 hónap körül adtam és tejet is 1 év után. Ő egyelőre nem érzékeny úgy tűnik. Semmiben nem jártam el másképp attól hogy én az vagyok. De én a gyerekorvost kérdeztem erről.
2018. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Laktózérzékeny anyukánál mindegy. Az anyatejben akkor is van laktóz ha nem fogyasztasz laktóz tartalmút. Úgyhogy kijött volna. De ha ezt nem vesszük, a laktóz lebontását emzim végzi, ha ez születése óta hiányzik, az már soha nem is lesz. Kinőni se fogja és az emésztőrendszeri érettsége se befolyásolja. Azaz mindegy mikor kap laktózt. A tejfeherje allergia telhesen más, ott az immunrendszernek van fontos szerepe. Ott nem mindegy mikor van bevezetve.
2018. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7-8 honaposan adtam neki, semmi baja.
2018. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!