Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi történhetett? Székrekedéspr...

Mi történhetett? Székrekedésprobléma, bővebben lent

Figyelt kérdés

7,5 hós kisfiammal 4 hónap után kezdtük a hozzátáplálást, ebéd uzsi kiváltva. Eddig napi 3-4 kaki volt, most viszont pár napja nem tud kakilni, éjszaka szélcsövezem meg annyira sír szegény. Csak szélcsővsl tudott az éjszaka nagyon kemény kis golyókat :( Enni sem tudott rendesen az éjjel, ordított, éreztem hogy "jár" a hasa.

Nem kapott semmi új bevezetett ételt a napokban, azt ette amit eddig, mégsem tud kakilni. Miért van ez egyik naprol a másikra? Mit tegyek hogy jobb legyen? Nem értem!!

Valaki volt hasonlo helyzetben?



2018. febr. 5. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A sütőtök jó ilyenkor. Amugy meg orvos....
2018. febr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk volt ilyen, amikor egyre több szilárd etelt evett. Bizony nagyon komoly székrekedése volt néha, akár 3-4 napig nem kakilt.

En glicerin kupot adtam neki, ha már 3 napja nem volt kaki. Plusz Lactulose szirupot, de ezt nem rendszeresen, inkább kúraszerűen.

Nagyon fontos lenne a sok folyadék, de a fiam szinte semmit nem ivott az anyatejen kívül, az meg persze egyre kevesebb volt, mert vezettük be folyamatosan az étkezéseket.

Figyeltem, mit adok neki enni. Répát, banánt csak néha, illetve folyósabbra csináltam a püréket.

Nálunk magától megszűnt ez a székrekedéses dolog kb 10 hónapos korában.

2018. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 4-re megyünk dokihoz, paramami vagyok 🤣

Kedves 2. Válaszoló! Nagyon megnyugtattak soraid, köszönöm! Szóval azért van ez valószinüleg nàla mert sok szilárdat eszik? Nagyon szeret enni, 200 -220 grammokat simán megeszik délben is illetve uzsira is. Viszont sok vizet is megiszik, 150-180 ml siman lemegy egy nap :)

Mindenesetre megyünk dokihoz ma, már bemagyaráztam magamnak mindent, hogy vmi a bélrendszerével van v vmi ilyesmi..

mégegyszer köszi! :)

2018. febr. 5. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!