Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel adjam a kenyeret a...

Mivel adjam a kenyeret a babámnak?

Figyelt kérdés
9 hós lányom imádja a kenyeret. Mivel tej és tojásérzékeny, így én sütöm, hogy nehogy véletlenül legyen benne valami. Szóval a kérdésem az, hogy mit kenhetnék a kenyérre neki. Felvágottat még nem szeretnék neki adni,és még foga sincs, amivel megrághatná. Valami házi készítésü szendvicskrémre gondoltam, ami tej és tojásmentes, de a google most nem a barátom. Valakinek nincs valami jó receptje? Előre is köszönöm!
2018. febr. 12. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Avokádókrém tejföl nélkül, tojásmentes majonézzel? 😊
2018. febr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Házi májkrém, zöldségkrémek. Szívesen megnézném a könyvemben is (tej tojás és szójamentes ételek vannak benne), de miket vezettél be, mit szeret? Padlizsán?
2018. febr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Hummusz
2018. febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A dm-ben vannakfinom zoldsegkremek, de tehetsz ra akar almapuret is.
2018. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
padlizsánkrém?
2018. febr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alufóliában sült édesburgonyával megkenem neki a kenyeret. A burgonyát megmosom, egészben (héjával együtt) alufóliába csomagolom és beteszem a sütőbe. A belseje jó krémesre párolódik. Nagyon finom!
2018. febr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz! Édes dolgot nem szeretnék rákenni a kenyérre, mert reggelire nem fogad el édeset. A humuszban szezámmag van, és 1 éves korig kerülni kell az olajos magvakat. A kenőmájas jó ötlet, de májat csak 1x kaphat egy héten. Tehát valami zöldségkrém lenne a nyerő. Dm sajnos nincs a közelben, és amúgyis szívesebben készíteném neki én, mert akkor tudom, hogy mi van benne. Amit bevezettem és szeret; burgonya, brokkoli, zöldbab, répa, sütőtök, gesztenye, hagyma, főtt paradicsom paszírozva, zabpehely, búzaliszt, búzadara, kukoricadara, tojásmentes tészta, csirkehús, csirkemáj, sertéshús, és szinte az összes gyümölcs. A zöldborsót és a meggyet nem szereti. Édesburgonyát vettem ma és holnap kipróbálom. Ha van valakinek konkrét recepje, akkor nagyon megköszönném ha leírná.
2018. febr. 12. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindennel, az enyem szalonnaval imadja nagyon :) teperto kremet is imadja, meg a hasonló kat.
2018. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szilvapálinka
2018. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es gondolom téged azzal etetett anyád, azért vagy ilyen vicces gyerek.
2018. febr. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!