Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10-11 hós babátok mit ebédelt...

10-11 hós babátok mit ebédelt tegnap és ma?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Brokkoli édesburgonyaval tegnap csirkemellel ma disznóhússal.fehérborssal es szerecsendióval fűszereztem.
2018. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Tegnap sàrgaborsò levest ès finomfőzelèket pörkölttel. (Tudom, nem igazàn összeillő, de a leveshez màkos csìk volt, azt mèg nem adok neki, ezèrt kapott az előző napi főzelèkből.) Ma hùslevest ès tejfölös csirkepaprikàst tèsztàval. Màr egèsz szèpen eszik, a hùst mèg azèrt turmixolom neki, de màr nem teljes pèpesre. 10 ès fèl hòs.
2018. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tésztát főztem neki és egy üveges vadas ételt raktam rá, mint szósz.

(Üveges bébi kaja)

2018. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek zöldet nyomtam!


A tésztát hogy adjátok? Kicsire vágjátok, vagy botmixer? Vagy elrágcsálja kézben?

2018. febr. 14. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak tudom úgy adni, hogy a villával megtöröm kicsit a tésztát.

Általában csavart tésztát adok neki, az a villával jó apró falatokra vágódik. Egy penne nem falatokra hanem karikákra vágódik, az nagyobb darabra esik szét ha villával töröd. Ezért azt nem adok neki. Ha nincs gondja a darabos kajákkal, akkor a kicsit túl főtt tésztával sem lesz gondja, ha villával apró csipetekre vágod.

De ha már be van vezetve a tojás, akkor a levesbe való apró tészta a legjobb! :)

Pl betű tészta. Azt vagdosni sem kell.

2018. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!