Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyit adtatok neki belőle...

Mennyit adtatok neki belőle és mikor? Segíts!

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy nem szabad gyorsan kiváltani az étkezést, stb.. Ez oké.. De ha bevezetted mondjuk a krumplit és úgy látod ízlik is neki, nem okoz szorulást stb.. akkor mikor és mennyit adtál neki belőle? Két étkezés között? Mert szerintem amíg étkezést nem tudok kiváltani nála, addig nem is tudok pár kanálnál többet adni neki, pedig ízlik és enné.

Most akkor ez hogy van?



2018. febr. 26. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy mikor már mindent megkóstolt amit hat hónaposan ehetett és kiderült mit szeret, mit nem, elkezdtem kombinálni a zöldségeket krumplival, egymással stb. és az ő ütemében adtam neki egyre többet. Tehát ha kért adtam. Mindig egy teljes adagot készítettem. Aztán a hatodik hónap végére már megevett egy tányérral és nem is akart utána szopizni.
2018. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elsonek csak kostoltazsd 1-2 kanallal. Es azutan adj neki tejet. Ahogy megszokja utana kilehet valtani egy etkezest. Aztan ketott.

De a reggeli ebed es a vacsora mindig tej legyen.

2018. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!