Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor ette a babátok azt amit...

Mikor ette a babátok azt amit ti? Napi szinten

Figyelt kérdés
Hany honaposan?
2018. márc. 8. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Blw-ztunk, igy a hatodik honaptol, a sajat eteleinket igazitottuk hozza.
2018. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

8-9 hónaposan. Mi is falatkázunk. A babaételeket egyáltalán nem fogadta el.

Annyi, hogy eleinte pl. levesből a levét és a zöldséget kapta, tojásmentes tésztát vettem, vagy csak a köretet kapta, ha a hús túl fűszeres lett.

Most kereken egy éves. Egyedül tejet nem kap, de tejes ételeket (pl. rizskoch) már igen.

2018. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Másfél éves korától kb, mindhárom.
2018. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
egy évesen már csak a reggeli-esti cici volt eltérő a mi kajánktól. Persze volt, hogy üvegest kapott, amikor mondjuk csilisbab volt a kaja, vagy szétfőtt a halban az erőspaprika.
2018. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

8-9 hónapos korától de mi nagyon fűszer mentesen eszünk így nem sok különbség volt

Most 18 hós tejen kívül mindent eszik iszik :)

2018. márc. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Másfél éves korától, de mivel tejfehérje és tojás allergiás így is sokszor főzök nekik külön,vagy az ő részét máshogy csinálom, vagy mi is olyat eszünk.

De ez neked ugye nem releváns, szóval lényeg másfél éves korától, mikor már egyedül akart mindent enni (kézzel), és a bébiételek, pürés/darabosabb ételeket már nem fogadta el.

2018. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Egy-masfel eves koruktol, de ugy, ahogy mas is irta, ha olyat foztem, ami nem “gyerekbarat” (csipos etel pl), akkor foztem nekik kulon, vagy vettem ki valamennyit meg mielott belerakom a csiposet es kulon foztem azt tovabb.
2018. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Majdnem 2 éves volt, mire azt ette, amit mi. 1,5 éves koráig enni sem akart, szinte csak tápszeren élt és néhány 8-10 hónaposnak való bébiételen. Aztán hirtelen fordulatot vett, elutasította a tápszert és nekiállt enni.
2018. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Az elso 3hos koratol eszi amit mi, elotte is ette de nem napi szinten, nem is taplaltunk hozza szerintem marhasag csak adtuk es kesz.. Most a kicsi 10honapos mar o is azt eszi amit mi kb 4hotol.. De o meg keri reggel es este a tehentejcsijet vagy kakaojat.. 2-3hetes kora ota kapja kb a tejet, nincs amit ne enne, nala se taplaltunk hozza, csak kapta amit mi értünk es kesz :D
2018. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Mivel későn tanult meg rágni, 1 éves korára jött el ez az idő.

Előtte is kapott a mienkből, de legtöbbször csak a köretből.

Addig inkább lazább kajákat főztem neki külön.

2018. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!