Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adtok 1.5 évesnek vacsorára?

Mit adtok 1.5 évesnek vacsorára?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk általában sima kenyér van,arra rakunk valami felvágottat,mellé zöldség.Van viszont,hogy meleget eszünk pl.bundáskenyér,rántotta,melegszendvics,ilyesmik.

Ps.bocsi az offert mindenkitol de ha valaszoltok nekem is azt megkoszonom.Mikor vacsizik a babatok?Nalunk hiaba eszik 7koe vacsorat,csak 9 utan alszik el es addigra mar ujra ehes.Akkor meg kap valami kao joghurtot de szerintem nem jol csinalom.

2018. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elirtam *kap valami joghurtot
2018. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

7-kor vacsizik, 9-re alszik.

Reggel 7-kor ebred, 7.30 reggeli.

2018. márc. 8. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Tápszert/tejitalt.
2018. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt adtam, amit ebèdre. Ha már ebédkor se volt lelkes érte, akkor kenyérfélét kapott zöldségkrémmel. (Érzèkeny pocakú meg allergiás is, virslivel, felvágottakkal nem kísérleteztem a mindenmentessel sem ennyi idősen, a kenyeret is én sütöm mert hiperérzékeny, a vizes zsemlét se sütik elkülönítve)


Amúgy fèl 7-kor van-volt vacsora és 8-kor megy aludni.

2018. márc. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is főtt étel. Vacsit szoktam keszíteni frissen, másnap ebédre esszük a maradékot. Írok pár példát mindenre.

reggeli: kenyér csirkemell sonkával/gála sonkával; kenyér medve sajttal; kenyér virslivel; pogácsa (vajas, sajtos); joghurt kiflivel, vajas pirítós, bundás kenyér

tízórai-uzdonna: gyümölcs, krémtúró, danonino, tejszelet vagy valami mama által készített gyümölcsös piskóta, dörmi

ebéd/vacsora: mi halat, pulykamellet és csirkemellet eszünk egyéb húst nem, sertést csak gulyáslevesben. Többnyire ezeket főzöm: húsleves, raguleves, májgombócleves, egyszerű zöldségleves. Köretnek rizs, grillezett/főtt zöldség, friss saláta, burgonyapüré, sültkrumpli, steak burgonya. Karfiolt és brokkolit és cukkinit is szoktam rántani. Husik: rántott hal, rántott csirkemell (sima panírba, reszelt burgonyába vagy lapcsánka tésztába forgatva), csirkemell pörkölt, sajtos-sonkás csirkemell tekerve tejszínben sütve, natúr csirkemell, brassói, milánói, édes-savanyú, sült hús gyümölcsökkel sajttal sütve, krumplis tészta, káposztás tészta.

2018. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 14 hónapos. Nagyon változatosan kap enni.

Vacsorára vagy főtt étel - bármi amit mi főzök, vagy szendvics (melegen vagy simán) vagy virsli vagy vajas lekváros kenyér és mindig kap egy kis desszertet is utána, vagy puding vagy joghurt...stb.stb.

2018. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: meg van úgy hogy csinálok tejbegrízt azt is nagyon szereti.
2018. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!